Γενικά Πτήση με μωρό

rev26

Member
Μηνύματα
195
Likes
119
Θα ξυπνήσει λογικά από την τόση φασαρία. Στην αγκαλιά σου δένεται. Εσύ στην κλασσική ζώνη και το παιδί με εξτρά ζώνη από εσένα αν θυμάμαι καλά. Μάρσιπος βολεύει πάρα πολύ αν έχεις. Επίσης στο αεροπλάνο μας είχαν δώσει καλαθουνα και κατά την διάρκεια της πτήσης το παιδί ήταν πιο πολύ εκεί
Ευτυχώς το μωρό μου κοιμάται καλύτερα με την φασαρία!!δυναμίτες να σκανε δίπλα του δεν ξυπνάει..
Αν είναι στον μάρσιπο θα δεθεί επάνω σε αυτόν;θα με βόλευε πολύ αυτή η περίπτωση
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Ευτυχώς το μωρό μου κοιμάται καλύτερα με την φασαρία!!δυναμίτες να σκανε δίπλα του δεν ξυπνάει..
Αν είναι στον μάρσιπο θα δεθεί επάνω σε αυτόν;θα με βόλευε πολύ αυτή η περίπτωση
Με τον μάρσιπο στην αγκαλιά σου και από πάνω η ζώνη του αεροπλάνου . Μας βόλεψε έτσι εμάς. Και σε όλη την πτήση σημαντικό ρόλο έπαιξε ότι θήλαζε οπότε και χαλαρωνε και δεν είχαμε έννοια για φαγητό. Γενικά μη σε προβληματίζει,μια χαρά θα βολευτεί το παιδί.
 

Porfyria

Member
Μηνύματα
75
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού
Εμένα τον μάρσιπο με είχαν υποχρεώσει να τον βγάλω....Συμφωνώ με τον AERA, μην προβληματίζεσαι. Τι ηλικία έχει το μωρό; Στην προσγείωση και στην απογείωση καλό θα ήταν να είναι στο στήθος ή να έχει πιπίλα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.251
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom