Ρουμανία Ρουμανία,Βέρτης και αστυνομία..

makislog

Member
Μηνύματα
44
Likes
157
Ναι πας απο κεντρικο σταθμο τρενου Gare de nord τρενο για Μπρασοβ και απο Μπρασοβ ταξι για σταθμο κτελ Μπρασοβ για Μπραν.δυστυχωσ δεν παει τρενο απο οσο ξερω στον Δρακουλα μονο λεωφορεια απο σταθμο κτελ του Μπρασοβ προς Μπραν
Είχα καταλάβει ότι με το τρένο μπορείς να σταματήσεις στο Μπραν και μετά να συνεχίσεις Μπράσοβ. Κατάλαβα λάθος;
 
Μηνύματα
415
Likes
1.365
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Είχα καταλάβει ότι με το τρένο μπορείς να σταματήσεις στο Μπραν και μετά να συνεχίσεις Μπράσοβ. Κατάλαβα λάθος;
Οχι οχι δεν υπαρχει κανενα τρενο για Μπραν μονο bus πηγαινει απο Μπρασοβ και ειναι λιγο πανω απο μιση ωρα.Θες ταξι γιατι η αφετηρια των λεωφορειων ειναι αλλου απο το τρενο.
Τουλαχιστον ετσι ηταν το 2018 που πηγα αν τωρα εχει αλλαξει κατι απο τοτε δεν ξερω
 
Μηνύματα
6
Likes
34
Τον Φεβρουάριο του 2020 είχα πάει Erasmus στο βουκουρεστι και είχε συναυλία ο Βερτης ήταν sold out είναι πολύ αγαπητός εκεί σε ένα σχολείο που πήγα ένα παιδάκι ήξερε να τραγουδάει απέξω το αν είσαι ένα αστέρι!!
Όμορφη ταξιδιωτική ιστορία!!😁
 

tsampi90

Member
Μηνύματα
331
Likes
1.749
Τον Φεβρουάριο του 2020 είχα πάει Erasmus στο βουκουρεστι και είχε συναυλία ο Βερτης ήταν sold out είναι πολύ αγαπητός εκεί σε ένα σχολείο που πήγα ένα παιδάκι ήξερε να τραγουδάει απέξω το αν είσαι ένα αστέρι!!
Όμορφη ταξιδιωτική ιστορία!!😁
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Αν πας Ισραήλ να δεις πόσο αγαπητός είναι!!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Τον Φεβρουάριο του 2020 είχα πάει Erasmus στο βουκουρεστι και είχε συναυλία ο Βερτης ήταν sold out είναι πολύ αγαπητός εκεί σε ένα σχολείο που πήγα ένα παιδάκι ήξερε να τραγουδάει απέξω το αν είσαι ένα αστέρι!!
Όμορφη ταξιδιωτική ιστορία!!😁
Μόνο στο Βουκουρέστι; Την πρωτοχρονιά φέτος, κάθομαι για πρωινό σέ ένα καφέ στο Monteverde της Κόστα Ρίκα, και... να σου το "Αν ήσουν ένα αστέρι" στα μεγάφωνα!
Τι του βρίσκουν... Τί να σου πω. Άβυσσος η ψυχή του ακροατή... (Εγώ για χρόνια άκουγα που έλεγαν για Βέρτη και νόμιζα ότι μιλάνε για Verdi, τόση επαφή έχω. Και στην Κόστα Ρίκα Shazam χρησιμοποίησα...)
 
Μηνύματα
415
Likes
1.365
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Τυπος σε hostel στην Βαρκελωνη περα απο τα κλασσικα για Ελλαδα ,τι ωραια που ειναι η Μηλος που ειχε παει και κλπ μου λεει α Ελληνας και ηξερε το gucci φορεμα δεν ηξερε τα λογια ,αλλα ειχε κανει επιτυχια Ισπανος νομιζω ηταν.
Σε κλαμπ παντως στο Βουκουρεστι παιζει πολυ ελληνικο εγω Γαρμπη και Βερτη ακουσα το θυμαμαι,οπως και πολλες αφισες καλλιτεχνων γνωστων οπως Ρεμος,Βερτης που εχουν συναυλεια.
 
Μηνύματα
6
Likes
34
Μέχρι εκεί η χάρη του χαχαχα απίστευτο!!

Τυπος σε hostel στην Βαρκελωνη περα απο τα κλασσικα για Ελλαδα ,τι ωραια που ειναι η Μηλος που ειχε παει και κλπ μου λεει α Ελληνας και ηξερε το gucci φορεμα δεν ηξερε τα λογια ,αλλα ειχε κανει επιτυχια Ισπανος νομιζω ηταν.
Σε κλαμπ παντως στο Βουκουρεστι παιζει πολυ ελληνικο εγω Γαρμπη και Βερτη ακουσα το θυμαμαι,οπως και πολλες αφισες καλλιτεχνων γνωστων οπως Ρεμος,Βερτης που εχουν συναυλεια.
Ισχύει αυτό κι εγώ στα κλαμπ στο Βουκουρεστι άκουγα πολλά ελληνικά τραγούδια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.778
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom