Ιταλία Διαμονή στη Ρώμη

valia*

Member
Μηνύματα
52
Likes
10
Δεν το ήξερα και το ανακαλ
Μην φανταστείς ότι τα πρωινά είναι αξιόλογα, ένας καφές και συσκευασμένα κέικ, γκοφρετάκια, οπότε καλύτερα έξω και πρωινό σε κάποιο φούρνο. Ωραία περιοχή, δεν χάνεις να βλέπεις τιμές από το κινητό για καλύτερη τιμή-προσφορά.

Δεν το ήξερα και το ανακάλυψα σήμερα!!Έτσι το έκλεισα,καμία σχέση η τιμή στον υπολογιστή σε σχέση με το κινητό!!
 

valia*

Member
Μηνύματα
52
Likes
10
Μια χαρα η τοποθεσια. Αν το πρωινο ειναι ενας καφες και ενα cornetto, δεν αξιζει. Αν ειναι κατι θεαματικο, τοτε ναι. Ψαξε τα σχολια η στειλε μειλ να ρωτησεις.
Επισης στην Ιταλια παντα ρωταω αν εχει εσπρεσιερα το καταλυμα, παντα χρειαζεται.
Εσπρεσιερα στο δωμάτιο? Αλήθεια?Δεν το είχα ξανακουσει.Να υποθέσω θα πρέπει να φέρω εγώ όμως καφέ-ζαχαρη?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.023
Likes
41.005
Εσπρεσιερα στο δωμάτιο? Αλήθεια?Δεν το είχα ξανακουσει.Να υποθέσω θα πρέπει να φέρω εγώ όμως καφέ-ζαχαρη?
Σε κοινοχρηστους χωρους.
Βεβαια κι αν δεν εχει, ο καφες take away ειναι ο καλυτερος και φθηνοτερος της Ευρωπης.
 

valia*

Member
Μηνύματα
52
Likes
10
Σε κοινοχρηστους χωρους.
Βεβαια κι αν δεν εχει, ο καφες take away ειναι ο καλυτερος και φθηνοτερος της Ευρωπης.
Θα το δω &θα ενημερώσω!!!Για την ώρα τους έχω στείλει mail και μου απάντησαν άμεσα με χάρτη της περιοχής,ποια ΜΜΜ είναι κοντά &πως θα φτάσω απ'το αεροδρόμιο εκεί.Εξεπλαγην ευχάριστα μπορώ να πω,δεν το περίμενα
 

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΚΟΥΝ
καλησπερα και καλη κυριακη παιδια!εχω βρει ενα καλο ξενοδοχειο στην περιοχη Via Veneto..ειναι διπλα στα αξιοθεατα απο οτι εχω δει...αξιζει σαν περιοχη?εχετε να προτεινετε καποια καλυτερη?
 

Xaris2999

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
Καλησπέρα. Γνωρίζει κανείς να μου πει κανένα καλό ξενοδοχείο ή b&b στη Ρώμη μέχρι 70 ευρώ την βραδιά? Ευχαριστώ πολύ
 

annabell

Member
Μηνύματα
33
Likes
36
Επόμενο Ταξίδι
Προς αναζήτηση...
Ταξίδι-Όνειρο
Χάιλαντς, Σκωτία
Καλησπέρα σε όλους!! Κλείσαμε κι εμείς για Ρώμη 30/04-04/05!! Η αναζήτηση ξενοδοχείου αποδείχθηκε λίιιγο δυσκολότερη από όσο θα περίμενα για αυτό και ζητώ βοήθεια από τους ειδικούς!!
Σε μια προσπάθεια περιορισμού των επιλογών έχω κρατήσει τα εξής:

Magister, Ρώμη, Ιταλία

★★ Hotel Marcantonio, Ρώμη, Ιταλία

Eden Luxury Suites, Ρώμη, Ιταλία

Re Monti, Ρώμη, Ιταλία

A Roman Tale B&B, Ρώμη, Ιταλία

LHG Comfy Rooms, Ρώμη, Ιταλία

https://www.booking.com/hotel/it/qu...eq_children=0&sb_price_type=total&type=total&

Αν θα μπορούσε κάποιος να βοηθήσει κυρίως από πλευράς τοποθεσιών. Ή αν υπάρχει και κάποια άλλη πρόταση δοκιμασμένου ξενοδοχείου, εννοείται πως είναι ευπρόσδεκτη! Γενικά στα ταξίδια προτιμάμε να κινούμαστε με τα πόδια από το να χρησιμοποιούμε τα ΜΜΜ. Ιδανικά το ίδιο θα θέλαμε να κάνουμε και στη Ρώμη.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
5.366
Καλησπέρα σε όλους!! Κλείσαμε κι εμείς για Ρώμη 30/04-04/05!! Η αναζήτηση ξενοδοχείου αποδείχθηκε λίιιγο δυσκολότερη από όσο θα περίμενα για αυτό και ζητώ βοήθεια από τους ειδικούς!!
Σε μια προσπάθεια περιορισμού των επιλογών έχω κρατήσει τα εξής:

Magister, Ρώμη, Ιταλία

★★ Hotel Marcantonio, Ρώμη, Ιταλία

Eden Luxury Suites, Ρώμη, Ιταλία

Re Monti, Ρώμη, Ιταλία

A Roman Tale B&B, Ρώμη, Ιταλία

LHG Comfy Rooms, Ρώμη, Ιταλία

Quality in Rome, Ρώμη, Ιταλία

Αν θα μπορούσε κάποιος να βοηθήσει κυρίως από πλευράς τοποθεσιών. Ή αν υπάρχει και κάποια άλλη πρόταση δοκιμασμένου ξενοδοχείου, εννοείται πως είναι ευπρόσδεκτη! Γενικά στα ταξίδια προτιμάμε να κινούμαστε με τα πόδια από το να χρησιμοποιούμε τα ΜΜΜ. Ιδανικά το ίδιο θα θέλαμε να κάνουμε και στη Ρώμη.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
Καλύτερες περιπτώσεις θεωρώ το τέταρτο και το τελευταίο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.386
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom