Ιταλία Διαμονή στη Ρώμη

Xaris2999

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
καλημερα στην ομαδα. Εχουμε κλεισει 2 οικογενειες για ρωμη στο ξενοδοχειο καραβελ Via Cristoforo Colombo, 124, 00147 Roma. Εχει καποιος μεινει εκει να με κατατοπισει για συγκοινωνιες κλπ?? Επισης σκεφτομαστε να παμε μονοημερη στην φλωρεντια με τρενο. Βλεπω οτι τα εισητηρια ειναι κανα 90αρι πηγαινε ελα το ατομο, οποτε μια 5μελης οικογενεια θελει 450 ευρω. Υπαρχει κατι πιο οικονομικο? Ευχαριστω εκ των προτερων
Καλησπέρα. Εγώ στις μετακινήσεις μου χρησιμοποιούσα το moovit. Πολύ κατατοπιστικό. Για Φλωρεντία δεν θα σου το πρότεινα γιατί πιο πολύ κούραση είναι πάρα απόλαυση. Για μονοήμερη θα σου πρότεινα Τίβολι.
 

livaspy

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Να ρωτήσω και γω, το trastevere σαν περιοχή για ξενοδοχείο αξίζει η να κοιτάξω κάπου πιο κοντά; Αεροπορικές εταιρείες με οικονομικά εισιτήρια και χειραποσκευή 8 κιλών ποιες να κοιτάξω; Επίσης στα εισιτήρια για Βατικανό εμπεριέχεται και γρήγορη είσοδος;
 
Last edited:

DimiBiri

Member
Μηνύματα
295
Likes
950
Επόμενο Ταξίδι
Pending...
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Να ρωτήσω και γω, το trastevere σαν περιοχή για ξενοδοχείο αξίζει η να κοιτάξω κάπου πιο κοντά; Αεροπορικές εταιρείες με οικονομικά εισιτήρια και χειραποσκευή 8 κιλών ποιες να κοιτάξω; Επίσης στα εισιτήρια για Βατικανό εμπεριέχεται και γρήγορη είσοδος;
Προσωπικα το ειχα αγαπήσει το Trastevere...τόσο γραφικό, τόσο όμορφο.... Τα εισιτήρια σας από πού τα κλείσατε. Εαν τα κλείσατε online λογικα θα το έγραφε στις παροχές εάν εμπεριέχουν γρήγορη είσοδος.
 

chris94

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Θα ήθελα λίγο τα φώτα σας μιας και είμαι νέα
Νοέμβρη στην Ρώμη
Κάποια από τα ξενοδοχεία που έχετε πάει και είναι στο κεντρο..
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Θα ήθελα λίγο τα φώτα σας μιας και είμαι νέα
Νοέμβρη στην Ρώμη
Κάποια από τα ξενοδοχεία που έχετε πάει και είναι στο κεντρο..
Αρχικά καλώς ήρθες.
Μπορείς να ξεκινήσεις από δω, διαβάζοντας το νήμα από το τέλος προς την αρχή:

Ιταλία - Ταξίδι στην Ρώμη - Ερωτήσεις!

κι αν βρεις κάποιο κατάλυμα που σ' αρέσει, να το ποστάρεις για να πάρεις τις γνώμες των μελών εδώ. :)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Θα ήθελα λίγο τα φώτα σας μιας και είμαι νέα
Νοέμβρη στην Ρώμη
Κάποια από τα ξενοδοχεία που έχετε πάει και είναι στο κεντρο..
Στο θέμα όπου μεταφέρθηκε το μήνυμά σου θα βρεις πολλές προτάσεις μελών μας. Άρχισε το διάβασμα από τις τελευταίες σελίδες ;)
 

chris94

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Στο θέμα όπου μεταφέρθηκε το μήνυμά σου θα βρεις πολλές προτάσεις μελών μας. Άρχισε το διάβασμα από τις τελευταίες σελίδες ;)
Άργησα λίγο αλλά κατάλαβα πως λειτουργεί... διάβαζα από το 2010 ! 🤣 ευχαριστώ πολύ!
 

chris94

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Αρχικά καλώς ήρθες.
Μπορείς να ξεκινήσεις από δω, διαβάζοντας το νήμα από το τέλος προς την αρχή:

Ιταλία - Ταξίδι στην Ρώμη - Ερωτήσεις!

κι αν βρεις κάποιο κατάλυμα που σ' αρέσει, να το ποστάρεις για να πάρεις τις γνώμες τ
Τέλεια ευχαριστώ πολύ!
 

chris94

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Καλησπέρα και πάλι έχω βρει το hole paba και το hotel VITE Kai to elysium suites collection.. Kai to trinita grand suite
 

kostas19821

Member
Μηνύματα
115
Likes
297
Ταξίδι-Όνειρο
Από Μεξικό έως Κολομβία
Καλησπέρα και πάλι έχω βρει το hole paba και το hotel VITE Kai to elysium suites collection.. Kai to trinita grand suite
Για μένα από άποψη τοποθεσίας το trinita αν δεν σε πειράζει το μικρό δωμάτιο...δίπλα στην αγαπημένη spagna
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.403
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom