Ιταλία Ξεναγός στη Ρώμη

Gtoumpa

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σε όλους. Αν και λίγο νωρίς, εχω κλείσει ταξίδι στη Ρώμη 12-15/3/2022. Θα βρίσκεται κάποιος άλλος εκεί?
 

elfot

Member
Μηνύματα
14
Likes
3
Kαλημέρα θα είμαστε Ρώμη 4-7/2 και έχω βρει ελληνίδα ξεναγό για Βατικανό & Βασιλική.
Υπάρχει κάποιος/α που θα βρίσκεται την ίδια περίοδο και ενδιαφέρεται;
 

Vanessa Roum

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Kαλημέρα θα είμαστε Ρώμη 4-7/2 και έχω βρει ελληνίδα ξεναγό για Βατικανό & Βασιλική.
Υπάρχει κάποιος/α που θα βρίσκεται την ίδια περίοδο και ενδιαφέρεται;
Καλημέρα! Εχω κλείσει εισιτήρια για 3-7/2 αλλά ακόμα το σκέφτομαι λόγω covid σε περιπτωση που νοσήσει κάποιος πρεπει να μείνει 5 μέρες καραντίνα. Θα είμαι με την οικογένειά μου (4 μέλη) Αν θες πες μου ημέρα και ώρα για την ξεναγό και μακάρι να βρεθούμε!
 

criss

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Θα ταξιδέψουμε με τον σύζυγο στη Ρώμη 11 με 16 Μαρτίου. Θα κλείσουμε ξεναγό για το Βατικανό 12 ή 14 ή 15 του μήνα. Αν κάποιος ενδιαφέρεται να μοιραστούμε τα έξοδα ας επικοινωνήσει.
 

christiana1979

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Διαβάζω τις προηγούμενες αναρτήσεις και δεν βρήκα όνομα και στοιχεία ελληνόφωνου ξεναγού στη Ρώμη...εκτός από τη Μαρία Ταμουριδου...όσοι πήγατε πρόσφατα τί προτείνετε???
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Διαβάζω τις προηγούμενες αναρτήσεις και δεν βρήκα όνομα και στοιχεία ελληνόφωνου ξεναγού στη Ρώμη...εκτός από τη Μαρία Ταμουριδου...όσοι πήγατε πρόσφατα τί προτείνετε???
Επαναφέρω την ερώτηση γιατί ενδιαφέρομαι και εγώ.
 

arisrtidis

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Θα είμαστε στη Ρώμη 1 Ιουλίου με 5 Ιουλίου με τη γυναίκα μου. Υπαρχουν κάποια άλλα ζευγάρια που θα ήθελαν να μοιραστούμε τα έξοδα των ξεναγήσεων?
 

Samanthaa

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Kαλημέρα θα είμαστε Ρώμη 7-11/5 και έχω βρει Ελληνίδα ξεναγό για Βατικανό & Βασιλική για 3ωρη ξενάγηση διαθέσιμη 10/5.
Υπάρχει κάποιος/α που θα βρίσκεται την ίδια περίοδο Ρώμη και ενδιαφέρεται;;;
Επίσης αν έχει ήδη κλείσει με κάποιον άλλο ξεναγό και θέλει παρέα και να μοιραστούμε τα έξοδα, να επικοινωνήσουμε..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.400
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom