Εσθονία Λεττονία Σουηδία Φινλανδία ΣΚΑΝΔΙΝΑΒΙΑ-ΒΑΛΤΙΚΗ!!!

STELLA CHANIA

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΟΛΛΑΝΔΙΑ-ΒΕΛΓΙΟ-ΛΟΥΞΕΜΒΟΥ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!
στις 14 αυγουστου θα παω Σκανδιναβια κ Βαλτικη (Στοκχολμη-Ελσινκι-Ταλιν-Ριγα) για 8 ημερες! Ειμαι πολυ ενθουσιασμενη αλλα δε θα θελα να βρεθω προ εκπληξεως λογω καιρου!:rolleyes:
Θα μπορουσε καποιος να μου δωσει καποιες συμβουλες οσον αφορα τα ρουχα που θα πρεπει να παρω μαζι μου?? Απ ό, τι ξερω παντως η ομπρελα ειναι απαραιτητη για παν ενδεχομενο αν και αυγουστος!
Ευχαριστω πολυ προκαταβολικα! :p:cool::p:cool:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Από το πρακτορείο δε σας είπανε?
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ονειρεμένο Ταξίδι
LENSOIS MARAHENSES
Κοιταξε εδώ :Welcome to Weather Underground : Weather Underground από εκεί και πέρα πριν απο 10 χρόνια που είχα πάει (Αύγουστος ήτανε) εκτος απο ομπρέλα χρειαζότανε και ενα καλοκαιρινό μπουφανάκι αδιάβροχο και σίγουρα να έχεις και παπουτσια άνθεκτικά στην βροχή.Όχι οτι βρέχει όλη την μέρα ή συνέχεια αλλά σίγουρα θα συναντήσεις αρκετα συχνά βροχή.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Tσέκαρε οπωσδήποτε τις μέσες θερμοκρασίες και βροχοπτώσεις για κάθε πόλη, αλλά μέσω του wunderground μπορείς να δεις και πραγματικές συνθήκες προηγουμένων ετών για να πάρεις μια ιδέα...

Φυσικά, το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να τσεκάρεις 2-3 μέρες πριν φύγεις την πρόγνωση (π.χ. στο accuweather)... φέτος οι βαλτικές είχαν πολύ ζέστη... πριν μερικές ημέρες ήμουνα σε δύο από τις πόλεις που θα επισκεφτείς (Ρίγα, Ταλλίν) και η ζέστη σε συνδυασμό με την υγρασία ήταν αποπνικτική, ακόμα και στις 1 τα μεσάνυχτα...
 

varis81

Member
Μηνύματα
345
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
California
Ονειρεμένο Ταξίδι
Africa overland!!
Δεν ξερω τι λετε αλλα απο 10 Αυγουστου και μετα σε αυτα τα μερη αμα πεσει ο ηλιος κανει κρυο οχι αστεια.Αντε 15 Αυγουστου.Παντως το πρωι συνηθως ειναι μια χαρα αν και το να κουβαλας μια ομπρελιτσα μαζι σου δεν βλαπτει!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.668
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom