Σιγκαπούρη με 573 Ευρώ

GTS

Member
Μηνύματα
6.793
Likes
18.409
Ψάχνοντας εισιτήρια από Αθήνα προς Ν.Α. Ασία για τέλος Ιουλίου, βρήκα ότι η Turkish έχει στα 573 Ευρώ το ATH-SIN...πολύ καλή τιμή νομίζω....οι πιστοί σπεύσατε!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
καλούτσικη η τιμούλα ...φταίω εγώ που έχω κολήσει στα 423 με qatar για bkk τον αύγουστο που μας πέρασε??
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.793
Likes
18.409
καλούτσικη η τιμούλα ...φταίω εγώ που έχω κολήσει στα 423 με qatar για bkk τον αύγουστο που μας πέρασε??
Η τιμή αυτή ήταν για τέλος Αυγούστου Ρενάτα? Για θύμησέ μας....διότι εγώ θυμάμαι που έψαχνα την ίδια εποχή (τέλος Ιουλίου - αρχές Αυγούστου) δεν έπαιζε κάτι κάτω από τα 550 της Emirates.

Επίσης, εμένα δε με βολεύει η ΒΚΚ....από SIN έφυγα τσαμπέ για Μπορόμπουντουρ...
 

DION7

Member
Μηνύματα
151
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
που???
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η καραιβικη
περσι αυγουστο για βκκ 425 εμιρατες. και 375 καταρ.....περιμενω και τον τραβελερ για να τα δωσει και ακριβως
 

EvNick

Member
Μηνύματα
177
Likes
132
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
USA - JAPAN - AUS
περσι αυγουστο για βκκ 425 εμιρατες. και 375 καταρ.....περιμενω και τον τραβελερ για να τα δωσει και ακριβως
367 (!!) το είχε η Qatar, και μάλιστα για αρκετές μέρες το καλοκαίρι...:roll:
 

DION7

Member
Μηνύματα
151
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
που???
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η καραιβικη
αργει ο τραβελερ να γραψει το σωστο και να μας διορθωσει και τους δυο μας...γιατι το σωστο ειναι καταρ μονο με ...364 ευρω
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Παίδες ειλικρινά δεν θυμάμαι γιατί πέρσυ δεν είχα ασχοληθεί με Ασία καθόλου...
Το θέμα είναι ότι δεν βλέπω τόσο χαμηλές τιμές όσο πέρσι ακόμα... ας περιμένουμε...

Μέχρι στιγμής οι Τούρκοι έχουν κλέψει την παράσταση... ειναι ίσως η ταχύτερα αναπτυσόμενη εταιρία... ανοίγει συνέχεια προορισμούς... αν πάνε όλα καλά το Πάσχα θα τους δοκιμάσω σε μεγάλο ταξίδι και θα σας μεταφέρω εντυπώσεις...

υ.γ. Είδα και μια καλοκαιρινή ADD, ακατανόμαστε,babaduma,GTS και σία στα 426? και μου τρέχουν τα σάλια...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.805
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
υ.γ. Είδα και μια καλοκαιρινή ADD, ακατανόμαστε,babaduma,GTS και σία στα 426? και μου τρέχουν τα σάλια...
Την είδα κι εγώ... εκεί δεν ξέρω αν θα μας τρέχουνε τα σάλια ή απλώς θα τρέχουμε...! :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.863
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom