Σικελια με ιχ

gasgastonegr

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Σικελια
μου εχουν πει οτι στο βορειοδυτικοτερο σημειο της Σικελιας υπαρχει ενα πολυ καλο καμπινγ με φανταστικη παραλια και οχι μονο,αν ξερει καποιος ας μου γραψει παρακαλω.ευχαριστω τον george diver για την απαντηση και περιμενω.Γιωργος[/quote] Καλησπερα σ'ευχαριστω που μου απαντησες.Θα παω σιγουρα ολον τον Ιουλιο.μου ειπαν τα καλυτερα λογια καποιοι Γαλλοι που συναντησα στην Σαρδινία,και για ενα ωραιο καμπινγ στο βορειοδυτικοτερο σημειο της Σικελίας αλλα και για άλλα.αν θελεις και βρείς ευκαιρια απο τα διδυμα(να τα χαιρεσαι τυχερε εχω και γω 2 κορες)στειλε μου και τα ονοματα των καμπινγς που πηγες-τα καλυτερα-υπαρχουν μερικα που δεν σε αφηνουν να βαλεις το αυτοκινητο διπλα στην σκηνη ,αυτα τα απορριπτω.φιλικα Κώστας.Υ.Σ(πρεπει να εχεις καποια σχεση με Αυστραλια)??????
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μηνύματα
159
Likes
43
μου εχουν πει οτι στο βορειοδυτικοτερο σημειο της Σικελιας υπαρχει ενα πολυ καλο καμπινγ με φανταστικη παραλια και οχι μονο,αν ξερει καποιος.................................
Στο βορειοδυτικό τμήμα της Σικελίας υπάρχουν τρία αναγνωρισμένα Camping,
1) Το Camping Baia di Guidaloca.
2) Το El Bahira Camping Village και
3) Το Camping La Pineta.
Υπάρχει και ένα τέταρτο, αλά είναι λίγο ανατολικότερα, 15 - 20 χιλιόμετρα δυτικά του Palermo στον Α 29, το Camping La Playa.
Από αυτά καλύτερο είναι το El Bahira Camping Village.
El-bahira :: Camping Village - San Vito Lo Capo - Castelluzzo
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
μου εχουν πει οτι στο βορειοδυτικοτερο σημειο της Σικελιας υπαρχει ενα πολυ καλο καμπινγ με φανταστικη παραλια και οχι μονο,αν ξερει καποιος ας μου γραψει παρακαλω.ευχαριστω τον george diver για την απαντηση και περιμενω.Γιωργος
Καλησπερα σ'ευχαριστω που μου απαντησες.Θα παω σιγουρα ολον τον Ιουλιο.μου ειπαν τα καλυτερα λογια καποιοι Γαλλοι που συναντησα στην Σαρδινία,και για ενα ωραιο καμπινγ στο βορειοδυτικοτερο σημειο της Σικελίας αλλα και για άλλα.αν θελεις και βρείς ευκαιρια απο τα διδυμα(να τα χαιρεσαι τυχερε εχω και γω 2 κορες)στειλε μου και τα ονοματα των καμπινγς που πηγες-τα καλυτερα-υπαρχουν μερικα που δεν σε αφηνουν να βαλεις το αυτοκινητο διπλα στην σκηνη ,αυτα τα απορριπτω.φιλικα Κώστας.Υ.Σ(πρεπει να εχεις καποια σχεση με Αυστραλια)??????[/quote]

φιλε μου δεν σε εχω ξεχασει. απλα εχω "χαθει"
με εχουν φαει οι ''γυναικες'' μου. μολις βρω χρονο θα σου στειλω το πλανο που εκανα εγω και τα καμπινγκ που πηγα. σε κανενα δεν ειχα προβλημα με το αμαξι στο να το εχω διπλα μου ΑΛΛΑ... πηγα σεπτεμβρη.
οσο για την σχεση μου με αυστραλια, εχω γεννηθει εκει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom