Σρι Λάνκα Σρι-Λάνκα: Αναζητώντας εσπρέσο στη χώρα του τσαγιού.

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.911
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Κάπως αργά ανακάλυψα την ιστορία σου, αλλά είμαι τυχερός γιατί τη διάβασα ολόκληρη χωρίς καμιά διακοπή.
Καταπληκτικά γραμμένη με υπέροχη αίσθηση χιούμορ.
Ευχαριστούμε.
 

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
347
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Σ'ευχαριστω. Ποτε δεν ειναι αργα αν ειναι να μπαινουν ιδεες για καινουριους προορισμους. ;)
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Εγω την ξαναδιαβασα , γιατι θυμομουν οτι μου αρεσε πολυ και την ψηφισα κιολας !!
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Μπράβο Coccobill!!! :clap: Μολίς διαβασα την ιστορία σου! Ντροπή που δεν την είχα διαβάσει τόσο καιρό... :oops: Αλλά τώρα υπάρχει λόγος όπως θα δεις και στην αντίστροφη μέτρηση μου.. :)
 

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
347
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Βρε KIKI, και τα 14 κεφαλαια? Χαρα στο κουραγιο σου.. :D

Vito ζηλευω! Ανετα θα ξαναπηγαινα. Δεν ξερω αν ειναι στα ενδιαφεροντα σου η σε ποιες περιοχες θα κινηθεις, αλλα μη χασεις το σνορκελιν στα παραλια. (Θεωρω δεδομενο οτι θα δεις ολες τις ιστορικες πολεις)
 

AnastasiaSt

Member
Μηνύματα
19
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Τι όμορφη περιγραφή!! Γέλασα με την ψυχή μου!! Σε ευχαριστώ πολύ που την έγραψες!!
Στο τέλος γράφεις για snorkelling... από ότι κατάλαβα την 1η εβδομάδα γυρίσατε τα αξιοθέατα και μετά πήγατε παραλιακά για να συνδυάσετε και θάλασσα. Αυτό είχα και εγώ στο μυαλό μου για το επόμενο ταξίδι μας, αλλά από ότι έχω καταλάβει δεν είναι πολύ ήρεμες οι παραλίες τους... οπότε για έστω κάποιο υποτυπώδες μπάνιο και snorkeling σε ποιες περιοχές πας; Ποια παραλία σου άρεσε περισσότερο; Μείνατε όλες τις μέρες Beruwala ή και ακόμα πιο νότια για να μην πηγαινοέρχεστε κάθε μέρα με τρένο;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.366
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom