Σουηδία Στοκχολμη

BILL

Member
Μηνύματα
23
Likes
1
Γεια σας ταξιδευω Μαρτιο για Στοκχολμη...εχω κληση εισιτηρια με swiss και τορα ψαχνω για φτηνο ξενοδοχειο....το μερος ειναι πανακριβο!!
Παω για σε ενα συνεδριο και οχι για διακοπες οποτε.....
help plz.

:)
 

sfakhania

Member
Μηνύματα
142
Likes
40
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια , ρωσσια
hotel

25 μαρτη εχω κλεισει και εγω για στοκχολμη , στο queens hotel καπου 80 ευρω το δικλινο. αν ενδιαφερεσαι πες να σου στειλω διευθυνση κτλ κτλ
 

varis81

Member
Μηνύματα
345
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
California
Ταξίδι-Όνειρο
Africa overland!!
Τραβα με την καρτα της αναληψης σου απο εκει πιο φτηνα θα σου ερθει.
 

Stavros_GG

Member
Μηνύματα
39
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Παρισι-Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Περιπλους της Ευρωπης!
Μπορεις να αλλαξεις χρηματα στο αεροδρομιο και αν εχεις μαζι σου χρεωστικη (ή πιστωτικη καρτα) θα μπορεις να πληρωνεις πολλα πραγματα με αυτην.

Εγω ειχα μεινει και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος απο το Norrtrull (Hotell Norrtull - Hotels Stockholm & Stockholm Hotel Reservations Online) αλλα μπορει οι τιμες του να ξεφευγουν λιγο, τσεκαρε ομως. Το ιδιο κτιριο εχει και κοιτωνες hostel αλλα δεν ξερω αν θελεις κατι τετοιο.

Συμβουλη: To νερο απο τη βρυση πινεται ενω τα εμφιαλωμενα ΑΝ δεν εχουν ανθρακικο και ΑΝ δεν ειναι με γευση μηλου, λεμονιου, κακτου, πευκου, μεντας, κλπ κλπ, τοτε θα ειναι 2,5 Ευρω το μπουκαλακι. Και σαν να μην εφτανε αυτο στο δρομο δεν εχουν πουθενα κατι σαν ψυκτη για να πινεις το εξαιρετικο τους νερο βρυσης. Οποτε εχε μαζι σου κατι σαν θερμος ωστε να το γεμιζεις πριν φυγεις απο το ξενοδοχειο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom