Σουηδία Στοκχόλμη

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
σκεφτομαι να πω στην σουηδια και στην στοκχολμη εχετε κατι να μου προτεινετε++
 

helstar

Member
Μηνύματα
73
Likes
12
Πες μας λιγες λεπτομερειες:διαρκεια ,ενδιαφεροντα ,μεσον ,χρηματα που μπορεις να ξοδεψεις.....
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Να μη χάσεις το Vasa museum, να κάνεις βόλτα με καραβάκι στη λίμνη-αρχιπέλαγος και βραδυνή βόλτα στη Stureplan για ποτό-φαγητό.
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
einai ομως ακριβα τα χοτελ ?? απο τι ειδα..τελοςπαντων το αεροδρομιο ειναι μακρια απο στοκχλολμη?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
einai ομως ακριβα τα χοτελ ?? απο τι ειδα..τελοςπαντων το αεροδρομιο ειναι μακρια απο στοκχλολμη?
Είναι ψιλοακριβά, αλλά εγώ βρήκα πολύ καλό με 130 Ευρώ (Hotel Stureplan). Το αεροδρόμιο είναι 40 λεπτά με λεωφορείο (όχι δημόσιο, ιδιωτικό). Πας και σε 20' με τρένο αλλά δαγκώνει άσχημα.
 
Μηνύματα
90
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
φιλανδια
παιδια καλημερα.Σαν μεγαλος ταξιδευτης που ειμαι (ετσι θελω να νομιζω)καθε καλοκαιρι κανονιζω να παω οικογενειακως 4 ατομα καπου στο εξωτερικο,φετος γυρισα απο γυρα στο βελγιο.Σκεφτομαι λοιπον την λυση της Στοκχολμης για μια εβδομαδα το καλοκαιρι μαλλον με ryannair λογω της καλης πιστευω τιμης του εισητηριου.Επισης δεν μπορω να βρω ξενοδοχειο με μια πρωτη ματια λιγο φθηνο για οικογενεια.Εχει κανενας αποψη για Στοκχολμη η για κανενα φθηνο ξενοδοχειο με οικογενειακα δωματια?ευχαριστω.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
παιδια καλημερα.Σαν μεγαλος ταξιδευτης που ειμαι (ετσι θελω να νομιζω)καθε καλοκαιρι κανονιζω να παω οικογενειακως 4 ατομα καπου στο εξωτερικο,φετος γυρισα απο γυρα στο βελγιο.Σκεφτομαι λοιπον την λυση της Στοκχολμης για μια εβδομαδα το καλοκαιρι μαλλον με ryannair λογω της καλης πιστευω τιμης του εισητηριου.Επισης δεν μπορω να βρω ξενοδοχειο με μια πρωτη ματια λιγο φθηνο για οικογενεια.Εχει κανενας αποψη για Στοκχολμη η για κανενα φθηνο ξενοδοχειο με οικογενειακα δωματια?ευχαριστω.
Το οικονομικο ειναι σχετικο σε καθε ανθρωπο . Ποσο πιστευεις οτι μπορεις να δωσεις , γιατι να ξερεις τα χοτελς ειναι πολυ ακριβα , ιδιαιτερα το καλοκαιρι
 
Μηνύματα
90
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
φιλανδια
Το οικονομικο ειναι σχετικο σε καθε ανθρωπο . Ποσο πιστευεις οτι μπορεις να δωσεις , γιατι να ξερεις τα χοτελς ειναι πολυ ακριβα , ιδιαιτερα το καλοκαιρι
γυρω στα 120 το τετρακλινο με πρωινο.θελω πολλα?
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ειναι πολυ λιγα αυτα που εχουν 4κλινο . Με μια προχειρη αναζητηση και βαζοντας ημερομηνιες στο περιπου βρηκα αυτο , χωρις ομως να εχω καθολου αποψη για το χοτελ. Καταλαβαινεις λοιπον οτι οι επιλογες σου ειναι λιγες http://www.booking.com/hotel/se/ome...faaded29e24b9aa228497dce3e18d8c04aa99c4X15#--
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom