Συνάντηση Σεπτεμβρίου στη Θεσσαλονίκη, τι λέτε ?

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Μια υπέροχη και απολαυστική βραδιά και η χθεσινή που φυσικά δεν καταλάβαμε πως πέρασε πάλι ο χρόνος!!!!
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.756
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Ο Θάνος τα είπε όλα για χτες ...και με ρίμα!
Δυστυχώς δεν μείναμε όσο θα θέλαμε αλλά ελπίζουμε σύντομα στην επόμενη, πιο χορταστική συνάντηση!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ο Θάνος τα είπε όλα για χτες ...και με ρίμα!
Δυστυχώς δεν μείναμε όσο θα θέλαμε αλλά ελπίζουμε σύντομα στην επόμενη, πιο χορταστική συνάντηση!
... Νά'χεις και κανένα ζιλεδάκι μαζί σου...
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Οσοι φύγαν νωρίς και όσοι δεν ήρθαν μείνετε συντονισμένοι:bleh:μαζί μας...τα καλυτερότερα έρχονται...από Δευτέρα στις οθόνες σας...
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.756
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Τι έγινε, τι έχασα; Μη με κάνετε να ανυπομονώ, πείτε μου και μένα :roll:
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Αχ εμείς χτες τελικά δεν μπορέσαμε. Κρίμα γιατί το ήθελα πολύ, αλλά ο Ισοβίτης γύρισε αργά από δουλειά, έπρεπε να ξυπνησουμε κι οι δυο νωρίς και δεν το τολμήσαμε. Απλά αναμένω το επόμενο...
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Τελικά δεν αντέξαμε!
σωστή!:haha:που να σου λέγαμε βρε ΕΡΣΗ να κρατήσεις και κανένα μεγάλο μυστικό:haha:μέχρι και τα κανάλια θα το είχαν μάθει τώρα,
χωρίς παρεξήγηση έτσι;άλλωστε είναι γνωστό ότι εδώ στό "βορρά"είμαστε της λογικής"στη βράση κολλάει το σίδερο",αφού μας μπεί κάτι στο κεφάλι το λέμε!τι να περιμένουμε να μπαγατέψει;:haha:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εγω δεν εκανα του κεφαλιου μου! Οδηγιες ελαβα και εξετελεσα, κατοπιν υποδειξεων του Toumbioti ο οποιος ηδη σημερα εκανε τις πρωτες επαφες με τα ξενοδοχεια και ηθελε να εχει την φορμα ετοιμη ωστε να καταθεσει τον κοπο των πρωτων του διερευνησεων!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.751
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom