Συνέντευξη μέλους - Klair

HKLEOPATRA

Member
Μηνύματα
304
Likes
1.055
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΒΡΟΤΣΛΑΒ
Ταξίδι-Όνειρο
Το επόμενο !!!!
Είσαι από τις αγαπημένες μου συγγραφείς ιστοριών εδώ μέσα.Ίσως γιατί η ματιά σου μαζί με αυτήν του αγαπημένου μου @giannismits πλησιάζει πάρα πολύ στο τρόπο που και εγω βλέπω τα ταξιδια . Δηλώνω φανατική klairίτσα εδώ και καιρό :clap:και εύχομαι να συνεχίσεις να μας χαρίζεις και άλλες ενδιαφέρουσες ιστορίες
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.216
Likes
25.811
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Πολύ ωραία συνέντευξη! Χαίρομαι που σε παρακίνησε η ιστορία μου για ταξίδι :) Λατρεύουμε mexico!! Σε ένα χρόνο σχεδιάζω και ελπίζω να καταφέρω να ξαναπάω!
@go2dbeach
Χαίρομαι πολύ που σου άρεσε η συνέντευξη! Η ιστορία σου για το Μεξικό έβαλε το τελευταίο λιθαράκι, ώστε η ζυγαριά να γείρει προς αυτόν τον προορισμό (ο άλλος ήταν τότε η Ταϊλάνδη). Λάτρεψα και εγώ το Μεξικό και σίγουρα θα ξαναπάω κάποια στιγμή. Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου, να καταφέρεις να ξαναπάς και να γυρίσεις με λαχταριστή και φρέσκια ιστορία.

Η Klair είναι από τα νέα σχετικά μέλη κι όμως δίνει το παρόν με πολλές και όμορφες ιστορίες
Πράγματι σαν νέο μέλος μπήκα δυναμικά στην παρέα σας (νομίζω) και βλέπω ότι ακόμα έχω όρεξη, διάθεση, κουράγιο, μα πάνω απ΄όλα διαθέσιμο χρόνο, ώστε να γράφω ιστορίες για τα ταξίδια μου. Ελπίζω να συνεχίσω και στο μέλλον, με τον ίδιο ενθουσιασμό να αποτυπώνω τις ταξιδιωτικές μου εμπειρίες στο φόρουμ.

(λέω ευγενικά οτι είναι άρρωστη με τα ταξίδια, δεν υπάρχει γιατρειά ούτε για αυτήν :haha:)
Δεν θέλω να γιατρευτώ ποτέ από αυτή την αρρώστια. Θέλω να πορευτούμε για πολλά χρόνια αγκαλιά και μάλιστα με επιδείνωση των συμπτωμάτων :p
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.216
Likes
25.811
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Απολαυστική συνέντευξη, όπως και οι ιστορίες της @Klair φυσικά που είχα τη τύχη να διαβάσω.
Σκοπεύω διαβάσω βέβαια και αυτές που μου έχουν ξεφύγει, και δεν είναι λίγες...
Γεγονός είνια πάντως ότι μας έκανε να βάλουμε το σημείο ''Γάνδη'' στα πολύ έντονα και άμεσα θέλω να πιστεύω ταξιδιωτικά μας υπόψιν ;) Ευχαριστούμε θερμά!
@psilos3
Χαίρομαι ιδιαιτέρως που απόλαυσες τη συνέντευξη. Χαίρομαι διπλά που απολαμβάνεις και τις ιστορίες μου.
Ελπίζω να απολαύσεις το ίδιο και αυτές που δεν έχεις διαβάσει μέχρι τώρα και περιμένω τα σχόλιά σου με μεγάλη χαρά.

Να βάλεις τη Γάνδη αλλά και την Μπριζ στα πολύ άμεσα ταξιδιωτικά σου σχέδια και είμαι σίγουρη ότι θα αποζημιωθείς με κουκλίστικες και παραμυθένιες εικόνες.
Και εγώ σε ευχαριστώ θερμά και συνέχισε να μας ταξιδεύεις με τις πολύ όμορφες ιστορίες σου. Είμαι φαν σου να ξέρεις και κακώς που δεν ξεκίνησες νωρίτερα να γράφεις ιστορίες.
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.216
Likes
25.811
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Είσαι από τις αγαπημένες μου συγγραφείς ιστοριών εδώ μέσα.Ίσως γιατί η ματιά σου μαζί με αυτήν του αγαπημένου μου @giannismits πλησιάζει πάρα πολύ στο τρόπο που και εγω βλέπω τα ταξιδια . Δηλώνω φανατική klairίτσα εδώ και καιρό :clap:και εύχομαι να συνεχίσεις να μας χαρίζεις και άλλες ενδιαφέρουσες ιστορίες
@HKLEOPATRA
Πραγματικά δεν έχω λόγια!! Με έχεις αφήσει άφωνη και πολύ συγκινημένη με τα τόσο όμορφα σχόλια.
Είναι δυνατόν να μην συνεχίσω να γράφω ιστορίες μετά από όλο αυτό το εγκώμιο?
Με το klairίτσα δε, έλιωσα!!! Πως το σκέφτηκες καλέ???
Χίλια ευχαριστώ και καλά ταξίδια σου εύχομαι.
 

HKLEOPATRA

Member
Μηνύματα
304
Likes
1.055
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΒΡΟΤΣΛΑΒ
Ταξίδι-Όνειρο
Το επόμενο !!!!
"Με το klairίτσα δε, έλιωσα!!! Πως το σκέφτηκες καλέ???"
..............
@Klair Απο το Ρουβίτσα :haha::haha:
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.216
Likes
25.811
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
"Με το klairίτσα δε, έλιωσα!!! Πως το σκέφτηκες καλέ???"
..............
@Klair Απο το Ρουβίτσα :haha::haha:
Κατάλαβα εξ αρχής τον ευφάνταστο παραλληλισμό γι' αυτό έμεινα με το στόμα ανοιχτό :eek::eek:.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.326
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom