ΤΟ ΒΑΦΤΗΣΜΑ

loco

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΜΠΑΛΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
:clap:ΓΕΙΑ ΣΑΣ.
ΜΟΛΙΣ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΩ.
ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΝ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΑΡΕΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΑΤΑΙΟΝΟΥΝ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΠΟΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΣΤΙΓΜΗ.
ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΣΤΟΧΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΛΗ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΜΗΝΑ ΤΟ ΜΠΑΛΙ ΤΗΣ ΙΝΔΟΝΗΣΙΑΣ.
ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΡ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΠΟΥ ΜΑΣΤΗΖΕΙ ΤΗΝ ΥΦΗΛΙΟ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΕΙΣΗΤΗΡΙΩΝ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΩΘΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΕΣ.
ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΦΘΗΝΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΗΜΕΝΟ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ?
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
γειά σου logo στιγμής ,
καλώς ήρθες !!
ωραίος ο επόμενος προορισμός σου ...χμμμ τα εισιτήρια για την ανατολή είναι συνήθως ακριβά,γιατί τρώς πρωινό -δεκατιανό-μεσημεριανό-απογευματινό -και βραδυνό ...γύρω στα 800 ψάχνει και ένας φίλος μου αυτές τις μέρες ...
καλό ταξίδι!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
loco δεν εισαι τυχερος,μεχρι πριν λιγες μερες η thaiairways εδεινε το Αθηνα-Ντεπανσαρ στα 683 ευρω.
Αυτη τη στιγμη η qatar το δινει στα 815 ευρω για τελος του αλλου μηνος που θες,αλλα βιασου για να βρεις ημερομηνιες μ`αυτη την τιμη.

Μια αλλη επιλογη ειναι να πας Μπανγκοκ κι απο κει με airasia για Μπαλι.


Σχετικα με τις προσφορες της qatarairways oi πιο τυχεροι ειναι οι Μοσχοβιτες,τους
δινει το Μοσχα-Μπαλι στα 449 και το απιστευτο ειναι
Μοσχα-Μπανγκοκ στα 249 ευρω!!!!!:shock:
Απιστευτο.
Να μια καλη ευκαιρια να παω στη Μοσχα.:cool:

Καλως ηρθες:welcome2:loco.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.685
Likes
50.570
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
H Qatar δίνει το Αθήνα-Τζακάρτα στα 623. Από εκεί το Μπαλί είανι εύκολα προσβάσιμο με διάφορους τρόπους και καλή ιδέα είανι να δείτεκαι λίγο από Ιάβα, έχει πολύυυυ πράγμα.
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
H Qatar δίνει το Αθήνα-Τζακάρτα στα 623. Από εκεί το Μπαλί είανι εύκολα προσβάσιμο με διάφορους τρόπους και καλή ιδέα είανι να δείτεκαι λίγο από Ιάβα, έχει πολύυυυ πράγμα.
Χορχε το πιο φθηνο Αθηνα-Τζακαρτα με qatar μου το βγαζει 774.
Η singapore ομως το δινει στα 695.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.685
Likes
50.570
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εχεις δίκιο, την Emirates έλεγα. Βρες το στο airtickets.gr με ημερομηνίες 18-28/2.
623 ευρώπουλα ΑΚΡΙΒΩΣ.

Κάι τώρα που το βλέπω...στο σάιτ της Emirates έχει 588, συμπεριλαμβανομένων των φόρων βέβαια... Ορμάτε!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Εχεις δίκιο, την Emirates έλεγα. Βρες το στο airtickets.gr με ημερομηνίες 18-28/2.
623 ευρώπουλα ΑΚΡΙΒΩΣ.

Κάι τώρα που το βλέπω...στο σάιτ της Emirates έχει 588, συμπεριλαμβανομένων των φόρων βέβαια... Ορμάτε!
Οποτε εχουμε 588 ευρω Aθηνα-Τζακαρτα με Εmirates,
και Τζακαρτα-Μπαλι με Airasia 62 ευρω.

Συνολο 650 ευρω.
Καλο ακουγετε.:lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom