ΗΠΑ Ταξίδι στην Αμερική- κόστος

dexter

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλησπέρα σε όλους. ενδιαφέρομαι να ταξιδέψω το καλοκαίρι στην Αμερική και συγκεκριμενα για west virginia. έκανα μια αναζήτηση σε αεροπορικές εταιρίες και το κόστος του εισητηρίου φαινεται να κυμαίνεται στα 1500-2000 ευρω. και αυτό φυσικά είναι υπερβολικό ποσό για μένα γιατί είμαι φοιτήτρια. Υπάρχει κάποιος τρόπος να βρω φτηνό αεροπορικό εισητήριο για αμερική? ή να γλιτώσω το κόστος αν συνδυάσω κάποιο άλλο αεροδρόμιο με τρένο για παράδειγμα??

παρακαλώ οποιος μπορεί να βοηθήσει με μια άποψη..,:(
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Κάνε την προσευχή σου για να βγεί καμιά προσφορά.

Αν και για καλοκαίρι δεν ξέρω αν υπάρχει περίπτωση να βγεί προσφορά...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν κοστίζουν τόσο πολύ τα εισιτήρια, σίγουρα μπορείς να βρεις φτηνότερα.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
καλησπέρα σε όλους. ενδιαφέρομαι να ταξιδέψω το καλοκαίρι στην Αμερική και συγκεκριμενα για west virginia. έκανα μια αναζήτηση σε αεροπορικές εταιρίες και το κόστος του εισητηρίου φαινεται να κυμαίνεται στα 1500-2000 ευρω. και αυτό φυσικά είναι υπερβολικό ποσό για μένα γιατί είμαι φοιτήτρια. Υπάρχει κάποιος τρόπος να βρω φτηνό αεροπορικό εισητήριο για αμερική? ή να γλιτώσω το κόστος αν συνδυάσω κάποιο άλλο αεροδρόμιο με τρένο για παράδειγμα??

παρακαλώ οποιος μπορεί να βοηθήσει με μια άποψη..,:(
Oι τιμές που λες δεν υπάρχουν... το αεροπορικό κόστος από Αθήνα για το Charleston π.χ είναι κάτω από 900?... προφανώς δεν ψάχνεις σωστά... επειδή το αεροπορικό σου δεν είναι και το πλέον εύκολο καλό θα ήταν να επισκεφθείς κάποιο πράκτορα...
 

AERAS

Member
Μηνύματα
776
Likes
1.122
Ο πράκτορας τι παραπάνω θα δει στο ίντερνετ από εμάς?
Δεν είναι ειρωνική η ερώτησή μου...
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.764
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Το πρακτορειο δεν θα δει στο ιντερνετ αλλα στα δικα τους ονλαιν συστηματα κρατησεων στα οποια εσυ δεν εχεις προσβαση.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.127
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Το πρακτορειο δεν θα δει στο ιντερνετ αλλα στα δικα τους ονλαιν συστηματα κρατησεων στα οποια εσυ δεν εχεις προσβαση.
Και θα συνδιάσει πτήσεις με διαφορετικές αεροπορικές κλπ σε ένα ενιαίο εισιτήριο.

Ή, ανάλογα με το που ακριβώς είναι ο προορισμός σου στη West Virginia, μπορείς και να πετάξεις για Washington, DC ή κάποιο αεροδρόμιο στο Ohio (Colombus ή Cincinanatti), όπου ίσως είναι φτηνότερα, και να συνεχίσεις επίγεια.

Αλλά, ξανά, κι από μένα, απευθύνσου σε ταξιδιωτικό πράκτορα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.114
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom