Ινδονησία Ταξίδι στο Μπαλί

Tania79

Member
Μηνύματα
18
Likes
4
Σχεδιάζω να παω στο Μπαλί και είμαι ανάμεσα σε 2 ξενοδοχεία. Το Le Meridien (Tanah Lot) και το The Conrad Hotel (Nusa Dua Beach). Εχετε παει σε καποιο απο αυτα? ΠΟια ειναι η γνωμη σας?
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
στο μπαλί και έξω να μείνεις ειναι το ίδιο μαγευτικό !!!!
δεν ξέρω κανένα απο τα δύο .μου αρέσει η ατμόσφαιρά του ubud .η nusa dua θα σου πέσει μακριά για τις περιηγήσεις σου ....
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
εχω παει και εμεινα στην κιουτα περιοχη.παντως η περιοχη νουσα ντουε ειναι πιο μακρινη αλλα ειναι ονειρεμενη .εκει εχει καταπληκτικα χοτελ που τοσο ομορφα δεν ξαναδα.θυμαμαι υπογειο διαδρομο ολο με αναριχωμενα φυτα που εβγαινε στο κεντρο μιας πολλη μεγαλης πισινας που εκει ειχε σαν νησι και ειχε και εκκλησακι...ασε που πετυχα ζευγαρι σε προταση γαμου σε εξεδρα αναμεσα σε 3 πισινες στο κεντρο με κιοσκι απο πανω στολισμενο με λουλουδια και αναμενους πυρσους και φωταγωγημενο.. και γκαρσον να τους σερβιρει...ουτε εργο..αν θα ξαναπηγαινα μπαλι θα θελα να ζησω περισσοτερο αυτα τα χοτελ σε αυτο το νησι..και ολα αυτα πριν περιπου 9 χρονια ..σκεψου τωρα πως θα ναι τωρα...
 

Tania79

Member
Μηνύματα
18
Likes
4
Σας ευχαριστώ πολυ. Ειχα καταληξει nusa dua αλλα με προβληματισατε και καλα κανατε!!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
΄καλά να περάσεις τάνια anyway!!!
κάνε rafting στον ποταμό agung ..δεν θα το μετανιώσεις !!!! μην φάς τον χρόνο σου στα χλιδάτα ξενοδοχεία καί τις αιωρούμενες πισίνες ...φάε το νησί με το κουτάλι!!!!
καλό ταξίδι .
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.529
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom