Ταξιδεύοντας για Τοσκάνη

Jenny Fotopoulou

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
σας ευχαριστώ που με καλωσορίσατε στη παρέα σας. Λατρεύω τα ταξίδια αλλά το πρόβλημα είναι ότι δεν υπάρχει πολύς χρόνος και αρκετά χρήματα ώστε να κάνω τόσα ταξίδια όσα θέλω προσπαθώ όμως να ταξιδεύω δύο φορές το χρόνο.
Φέτος σκέπτομαι με δύο φίλες μου να πάμε Τοσκάνη τέλος Ιουνίου, θα ήθελα να με βοηθήσετε όσοι έχετε επισκεφτεί τη περιοχή ώστε μέσα σε 8 ημέρες που έχουμε στη διάθεσή μας να γνωρίσουμε αυτή την επαρχία. Έχω διαβάσει αρκετά για τη μοναδική φύση και ονειρεύομαι να ζήσω αυτή την εμπειρία από κοντά,
 

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ
σας ευχαριστώ που με καλωσορίσατε στη παρέα σας. Λατρεύω τα ταξίδια αλλά το πρόβλημα είναι ότι δεν υπάρχει πολύς χρόνος και αρκετά χρήματα ώστε να κάνω τόσα ταξίδια όσα θέλω προσπαθώ όμως να ταξιδεύω δύο φορές το χρόνο.
Φέτος σκέπτομαι με δύο φίλες μου να πάμε Τοσκάνη τέλος Ιουνίου, θα ήθελα να με βοηθήσετε όσοι έχετε επισκεφτεί τη περιοχή ώστε μέσα σε 8 ημέρες που έχουμε στη διάθεσή μας να γνωρίσουμε αυτή την επαρχία. Έχω διαβάσει αρκετά για τη μοναδική φύση και ονειρεύομαι να ζήσω αυτή την εμπειρία από κοντά,
Αγαπητή Jenny καλώς ήρθες στην παρέα μας να σου πώ οτι υπάρχει ήδη αρκετό υλικό για το ταξίδι σου στην Τοσκάνη μέσα στο travelstories δες καταρχας στις ταξιδιωτικές ιστορίες
εγώ με την βοήθεια των travestorητών φίλων μου εχω ήδη σχεδόν οργανώσει το ταξίδι μου στην Τοσκάνη το Πάσχα Ευχαρίστως με την επιστροφή μου να σου δώσω όποια πληροφορία και εμπειρία μου !
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.979
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom