Ιταλία Ταξιδεύοντας με την 60χρονη Vespa μου

8avos

Member
Μηνύματα
650
Likes
6.355
Κυριακη με Παρασκευη ητανε η διαρκεια,εξι μερες δλδ,κανοντας κοντα στα 1200 χλμ συνολικα (στην Ιταλια εννοω) μιας που την διαδρομη Λαρισα Ηγουμενιτσα την εκανα με αυτοκινητο το οποιο παρκαρα στο λιμανι κ την βεσπα φορτωμενη επανω του γι αυτα τα πεντακοσια χιλιομετρα.

Εμεινα μια βραδια σε καμπιγκ και τρεις σε ξενοδοχειο.Κινηθηκα μονο SuperStrada,οχι οτι υπηρχανε διοδια εαν πηγαινα απ την Autostrada,αλλα δεν ηθελα το αγχος των γρηγορων πίσω μου.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.963
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Καταπληκτικός!
Αρχικά μπράβο που αποφάσισες να μη στερηθείς -λόγω της πανδημίας- τα ταξίδια με το τρόπο που αγαπάς.
Ακόμα ένα μπράβο για το εξαιρετικό βίντεο. Το είδα σε πλήρη ανάλυση και πραγματικά το απόλαυσα.
Εύχομαι ακόμα περισσότερα στο άμεσο μέλλον. ;)
 

8avos

Member
Μηνύματα
650
Likes
6.355
Χαίρομαι π το βιντεακι μ σας εκανε εστω κ λιγο να ξεχαστειτε απ την ολη "κατασταση" που ολοι μας βιωνουμε,αυτος ηταν ο σκοπος μου,αυτο ψαχνω και γω βασικα.

@psilos3 ελπιζω σε επομενο βιντεακι ν ανταμωσουμε σε κανα νησακι...ή και δυο τρια δεν εχω θεμα 🤣
 

MVSylvia

Member
Μηνύματα
530
Likes
2.287
Καταπληκτικο βιντεο, ευχαριστουμε!

Αρα ηταν ανοιχτα τα ξενοδοχεια. Η εστιαση;

Επισης, χρειαστηκαν pcr στο πηγαινε και στο ελα;
 

8avos

Member
Μηνύματα
650
Likes
6.355
Υπηρχανε και κλειστα ξενοδοχεια,προσωπικα τσεκαρα ορισμενα κ πηγαινα "απο κοντα" κ ρωτουσα,χωρις προκρατηση μεσω πλατφορμας.Οσο ειναι εδω ηταν κ εκει η εστιαση,να κατσεις δεν υπηρχε κατι.

Δεν χρειαστηκε ουτε χρειαζεται καποιο τεστ ή εμβολιο για να περασει κανεις Ιταλια ή επιστροφη ακτοπλοϊκως,παρα μονο PLF συμπληρωμενο
 
D

Delmem38110

Guest
υπέροχο το βίντεο, αλλά η μουσική που το συνοδεύει με απώθησε να το παρακολουθήσω ολόκληρο, νομίζεις ότι είσαι σε κλαμπ. μήπως γέρασα;
 

8avos

Member
Μηνύματα
650
Likes
6.355
@8anos πρέπει να ήσουν σήμερα στο open στην εκπομπή "τώρα ότι συμβαίνει".Υπεροχα όλα!
Ναι εγώ ήμουν :)


υπέροχο το βίντεο, αλλά η μουσική που το συνοδεύει με απώθησε να το παρακολουθήσω ολόκληρο, νομίζεις ότι είσαι σε κλαμπ. μήπως γέρασα;
:haha:

Παρόλαυτα αυτού του είδους η μουσική είναι κάτι που εμένα με ταξιδεύει.Το πρώτο κομμάτι (ασχέτως remix) που επέλεξα, είναι εξαιρετικό και αξίζει να το ακούσεις στην ορίτζιναλ έστω μορφή του.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.707
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom