Ταξιδι στο BALI

CHRIS1983

Member
Μηνύματα
53
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
κωνσταντινουπολη ή NYC??
Ταξίδι-Όνειρο
Μαυρικιος
Ενδιαφερομαι να παω τον Σεπτεβριο στο BALI για γαμηλιο ταξιδι, εχω κοιταξει σε ταξιδιωτικα γραφεια αλλα δεν βγαζω ακρη...Μου εχουν προτεινει το PATRA BALI 5 και NUSA DUA 5 .Ξερει καποιος να μου προτεινει πως να παω??Τι να δω και οτιδηποτε με την διαμονη?και να ειναι καπως οικονομικα,...:p:p:p
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Καλώς ήρθες στο travelstories και η Ώρα η Καλή!

Για το Μπαλί έχουν γραφτεί τόσα και τόσα στο φόρουμ που μπορεί να πάει κάποιος χωρίς να χρειαστει καν να αγοράσει έντυπο ταξιδιωτικό οδηγό (που λέει ο λόγος)!
Κάνε μια καλή αναζήτηση και θα βρεις τα πάντα αν και το καλύτερο είναι να ξεκινήσεις από τις ταξιδιωτικές ιστορίες.

 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Ενδιαφερομαι να παω τον Σεπτεβριο στο BALI για γαμηλιο ταξιδι, εχω κοιταξει σε ταξιδιωτικα γραφεια αλλα δεν βγαζω ακρη...Μου εχουν προτεινει το PATRA BALI 5 και NUSA DUA 5 .Ξερει καποιος να μου προτεινει πως να παω??Τι να δω και οτιδηποτε με την διαμονη?και να ειναι καπως οικονομικα,...:p:p:p
Καλώς ήλθες και η ώρα η καλή!!

Θα βρεις πολλές πληροφορίες και από τις ταξ.ιστορίες και από διάφορα θέματα που έχουν ανοιχτεί... όρεξη να ΄χεις να διαβάσεις...:reading::reading::reading:

Για ξεναγήσεις χρησιμοποίησε τον αξιόπιστο ξεναγός Polos, που μας προτείνει ο φοβερός συμφορουμίτης Traveller .

Χωρίς να ξέρω για τι ακριβώς ψάχνετε (στυλ διακοπών, τιμές κλπ), να δώσω κάποιες συμβουλές που έχω βρει από συμφορουμίτες που ταξίδεψαν εκεί :

1. Αν διαβάσεις θα δεις ότι όλοι προτείνουν (με χιλια..) και διαμονή στη περιοχή Upud (αν θες να δεις και να μυρίσεις Bali πραγματικό!).

2. Nότιο Μπαλί, είναι πολύ τουριστικό, η περιοχή Seminyak κατά τον GTS που έμεινε, είναι πιο ήσυχη. Δες και Κuta (αν θες τουριστικό στυλ) ή Sanur.

3. Τώρα για δωμάτια (αν θες περισσότερα), δες booking.com , asiarooms.com

4. Πληροφορίες κλπ θα βρεις σε πολλά σάιτς
BALI INDONESIA : Hotel - Villa - Tours & Travel - Tourism
Bali Hotels - Bali Hotel Discounts and Travel Guide
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom