• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Μάρτιο - Απρίλιο 2018 !!

Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

fotast

Member

las

Member
Επόμενο Ταξίδι
Σρι Λανκα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
Ξερει καποιος να μου πει τι ισχυει για κουβα; Πως ειναι τα πραγματα μιας και σκεφτομαστε για χριστουγεννα

kostas19821

Member
Ξερει καποιος να μου πει τι ισχυει για κουβα; Πως ειναι τα πραγματα μιας και σκεφτομαστε για χριστουγεννα
Αν είσαι εμβολιασμενος , μόνο το πιστοποιητικό και ένα τύπου plf.
Ελάχιστα (έτσι λένε τουλάχιστον) κρούσματα .Φεύγω αύριο για Κούβα...όταν γυρίσω θα γράψω. Απλά αν σκέφτεσαι τώρα για Χριστούγεννα , νομίζω άργησες και θα πετύχεις πανάκριβα εισιτήρια

mar85

Member
Λίγο off topic ερώτηση, ελπίζω να γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω!

Έχω εμβολιαστεί με δύο δόσεις Pfizer το καλοκαίρι Ελλάδα. Θα κάνω την τρίτη δόση Αμερική. Γνωρίζει κάποιος πως θα μπορέσουν να συνδεθούν οι τρεις δόσεις;

Αν αποφασίσουν λήξη του ευρ. πιστοποιητικού μετά από x μήνες, θα έχω πρόβλημα να ταξιδέψω προς Ευρώπη με έγκυρη ουσιαστικά μόνο την τρίτη δόση;

Επόμενο Ταξίδι
...........
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο μισός κόσμος σε 27μέρες
Λίγο off topic ερώτηση, ελπίζω να γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω!

Έχω εμβολιαστεί με δύο δόσεις Pfizer το καλοκαίρι Ελλάδα. Θα κάνω την τρίτη δόση Αμερική. Γνωρίζει κάποιος πως θα μπορέσουν να συνδεθούν οι τρεις δόσεις;

Αν αποφασίσουν λήξη του ευρ. πιστοποιητικού μετά από x μήνες, θα έχω πρόβλημα να ταξιδέψω προς Ευρώπη με έγκυρη ουσιαστικά μόνο την τρίτη δόση;
η Ελλάδα προβλέπει καταχώρηση εμβολιασμού από τρίτες χώρες, και έκδοση πιστοποιητικού με την τρίτη δόση εδώ.
κάτι αντίστοιχο πρέπει να έχουν και εκεί.
μια βόλτα σε ΚΕΠ θα βοηθούσε.
https://emvolio.gov.gr/sites/default/files/attachments/emvoliasmos_sto_exoteriko_04.12.21.pdf

dimistr

Member
Τέλος το lockdown για τους εμβολιασμενους, ανοίγουν τα μαγαζιά από αύριο.
Ειναι ανοικτά εμπορικά....αγορές....σπα.... ζωολογικός κήπος???θα έχω ένα 6χρονι κ ένα 8χρονο? Εγώ ενδιαφέρομαι για 1.1....... τι να κάνω...τσάμπα είναι τώρα τα εισιτήρια..κ ψήνομαι τόσο πολύ να τα κλείσω....

Manos46

Member
Επόμενο Ταξίδι
Ελα ντε.....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ζανζιβάρη

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
32.016