Τα 98 ? για Πράγα είναι πολλά??

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Α οκ!Εγώ νόμιζα ότι το click4sky θα είχε καμιά προσφορά π.χ -20/50%...Δεν είναι προσφορά,είναι εισητήρια της Czech όλα στην ίδια τιμή τα οποία για να σε βολεύουν πρέπει να τα κλείσεις αρκετά πιο μπροστά όπως επίσης δεν μπορείς να κάνεις και καμία αλλαγή..Τέλος από Θεσσαλονίκη ,επειδή δεν υπάρχει η δυνατότητα για web check in δίνεις άλλα 10ε στο αεροδρόμιο....Αν βολεύουν πάντως οι μέρες είσαι μια χαρά και δεν έχεις το άγχος με τη skyeurope αν θα αλλάξει το πρόγραμμα ή σου ακυρώσουν τη πτήση...
 

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Α οκ!Εγώ νόμιζα ότι το click4sky θα είχε καμιά προσφορά π.χ -20/50%...Δεν είναι προσφορά,είναι εισητήρια της Czech όλα στην ίδια τιμή τα οποία για να σε βολεύουν πρέπει να τα κλείσεις αρκετά πιο μπροστά όπως επίσης δεν μπορείς να κάνεις και καμία αλλαγή..Τέλος από Θεσσαλονίκη ,επειδή δεν υπάρχει η δυνατότητα για web check in δίνεις άλλα 10ε στο αεροδρόμιο....Αν βολεύουν πάντως οι μέρες είσαι μια χαρά και δεν έχεις το άγχος με τη skyeurope αν θα αλλάξει το πρόγραμμα ή σου ακυρώσουν τη πτήση...
καταλαβα.....
πρωτη φορα εγραψα στις προσφορες και τα γραψα ολοσωστα!!
μπραβο μου!!:clap:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Μια χαρά η προσφορά. Αλλά μια απορία, μπορείς να κάνεις ηλεκτρονικό check in και να παραδώσεις την βαλίτσα που δικαιούσαι χωρίς να επιβαρυνθείς τα πρόσθετα 10+10 Ευρώ;
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Ευχαριστώ αλλά δεν διευκρινίζει αυτό που ρώτησα.
 

Randajad

Member
Μηνύματα
12
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Europe - Madrid
Ταξίδι-Όνειρο
Iαπωνια - Αυστραλια
Πράγα είχα παει Ιανουαριο με 120 ευρω και SkyEurope. Οπότε μια παρα πολυ καλη τιμή.
 

Kate7

Member
Μηνύματα
122
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Europe roadtrip by moto
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εκλεισα με skyeurope από τον Μάρτη για να ταξιδέψω τον Οκτώβρη με όλους τους φόρους, βαλίτσες κτλ με 72 euros (με επιστροφή ενοείται!). Διαβάζω βέβαια τα παράπονα που γράφετε οι περισσότεροι, ότι δηλαδή μπορεί να ακυρωθεί η πτήση ή να έχει μεγάλη καθυστέρηση, αλλά όταν με 143 ευρώ πηγαίνουμε και επιστρέφουμε από την Πράγα δύο άτομα με τους φόρους μαζί.... ε, τι να πω... ας τα χάσω τα χρήματά μου!!!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Εκλεισα με skyeurope από τον Μάρτη για να ταξιδέψω τον Οκτώβρη με όλους τους φόρους, βαλίτσες κτλ με 72 euros (με επιστροφή ενοείται!). Διαβάζω βέβαια τα παράπονα που γράφετε οι περισσότεροι, ότι δηλαδή μπορεί να ακυρωθεί η πτήση ή να έχει μεγάλη καθυστέρηση, αλλά όταν με 143 ευρώ πηγαίνουμε και επιστρέφουμε από την Πράγα δύο άτομα με τους φόρους μαζί.... ε, τι να πω... ας τα χάσω τα χρήματά μου!!!
χθές γύρισα από Πράγα με sky με 2.5 ώρες καθυστέρηση και στο πήγαινε και στό ελα κατα τα άλλα πτήση υπερπαραγωγή ...μην μασας τίποτα
γνώστης δεν είμαι για να σου πω άν θα πετάει η εταιρεία τότε αλλά 143 ευρώ τι ψυχή έχουν :D
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
χθές γύρισα από Πράγα με sky με 2.5 ώρες καθυστέρηση και στο πήγαινε και στό ελα κατα τα άλλα πτήση υπερπαραγωγή ...μην μασας τίποτα
γνώστης δεν είμαι για να σου πω άν θα πετάει η εταιρεία τότε αλλά 143 ευρώ τι ψυχή έχουν :D

Μπράβο Χρήστο,έπιασαν οι προσευχές μου στη Μέκκα!!!
Περιμένουμε ανταπόκριση απο darlings...:bleh:
 

ily

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΗΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΝ ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ..
βρηκα και εγω για πραγα εισητηρια με 66ευρω το ατομο+5 το καθισμα +(12 η αποσκευη οποιος εχει,εγω δεν θα εχω βαλιτσα γτ παω σε φιλους 3ημερο) και μας βγηκε 164ευρω 2 ατομα για σεπτεμβρη..αυτη η τιμη ειναι για σεπτεμβρη-οκτωμβρη,νωριτερα ειναι πολυ ακριβοτερα.
 

Kate7

Member
Μηνύματα
122
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Europe roadtrip by moto
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
χθές γύρισα από Πράγα με sky με 2.5 ώρες καθυστέρηση και στο πήγαινε και στό ελα κατα τα άλλα πτήση υπερπαραγωγή ...μην μασας τίποτα
γνώστης δεν είμαι για να σου πω άν θα πετάει η εταιρεία τότε αλλά 143 ευρώ τι ψυχή έχουν :D
Διάβασα το άρθρο σου Χρήστο για τις εντυπωσεις σου στην Πράγα, αλλά ήσουν και τυχερούλης με την σουίτα :lol:.... !!!!!!
Πιστεύω ότι θα έχουμε κι εμείς καθυστέρηση, αλλα θα πάμε στην Πράγα ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!
Εχω τυπώσει το άρθρο σου, καθώς και άλλων φίλων εδώ, για να το ακολουθήσω!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.895
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom