Τι κάνετε τώρα;

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
ωραία λειτουργία!!!:clap::cool:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πρόγραμμα στατιστικής ειναι το spss αν δεν απατώμαι αλλά να παραμείνουμε σας παρακαλώ στα του θέματος; αν κάποιος αντιμετωπίσει πρόβλημα με τη λειτουργία αυτή ή έχει κάποια ιδέα/πρόταση για βελτίωση ας την αναφέρει.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
ενα προβλημα που αντιμετώπισα στην αρχή ειναι οτι μου εβγαζε μηνυμα λαθους too long...
που σημαίνει οτι αυτό που γράφουμε ειναι περιορισμένου αριθμού γραμμάτων...

Μηπως ξερουμε ποσων γραμμάτων;:cool:
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
κ traveller απ οτι καταλαβα ειστε στη ρωμη,δωστε μας καμια ανταποκριση.τι καιρο εχει,αν εχει πολυ κοσμο και κυριως τι τρωτε?μ εχει φαει η περιεργια
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Δυστυχώς επέστρεψα... ήμουν Π/Σ/Κ... Καιρός υπέροχος 26-27 βαθμοί, βόλτες με κοντομάνικο και φαγητό πέραν πάσης περιγραφής... Πολύ δύσκολα θα φας άσχημα στην αιώνια πόλη...
Kαινούργια μου ανακάλυψη?? Maccheroni!!! www.ristorantemaccheroni.com δυό βήματα από την piazza Navona... Υπερθέαμα...
Oι τουρίστες έχουν καταλάβει εξ εφόδου την πόλη και οι τιμές των ξενοδοχείων συναγωνίζονται επαξίως αυτές των έργων του Καραβάτζιο στη Villa Borghese... Με κάτω από 180 ευρώ είναι αδύνατον να βρεις αξιοπρεπές ξενοδοχείο στο κέντρο της Ρώμης...

Υ.Γ Το συντριβάνι του Bernini του Navona είναι κλειστό λόγω εργασιών...
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
ακομα κλειστο ειναι?μα τι κανουν αυτοι οι ιταλοι?και τον μαρτη που ειχα παει εγω κλειστο ηταν και ειχα παρει μια στεναχωρια.καλως ηρθατε.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.008
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom