Σέριφος Τριημερακι στην ομορφη σεριφο

Yiannis_84

Member
Μηνύματα
69
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Χανιά!
Ταξίδι-Όνειρο
Ριο Ντε Τζανειρο
Σας την προτεινω σαν μια πολυ καλη λυση για ολιγοημερες διακοπες. Ειναι ενα πολυ ομορφο νησι γραφικο με πολυ ωραιες παραλιες(ψιλη αμμος, αγιος σωστης, λιβαδακια) με μια πολυ γραφικη χωρα. Εμεινα μαζι με την κοπελα μου στο καμπινγκ κοραλλι και μειναμε καταενθουσιασμενοι. Παρα πολυ καθαρο, με εστιατοριο πισινα μπαρ κ στα δυο μετρα η παραλια λιβαδακια με παρα πολυ καλη θαλασσα με θεα τη χωρα. Δεν πρεπει να χασετε σε καμια περιπτωση τη θεα απο το ενετικο καστρο της χωρας.. ειναι all the money. Γενικα ειναι φτηνο νησι, προσιτες τιμες, καλος κοσμος κ για ζευγαρια κ για παρεες. :bleh:
-Οποιος εχει αποριες κ θελει συγκεκριμενες πληροφοριες ειμαι ολος αυτια...!!
 

Vally

Member
Μηνύματα
98
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο (;)
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΥ,Καραϊβική, Μαρόκο
Έτσι, Γιάννη, αυτό το νησάκι μου έκλεψε την καρδιά πριν 3 χρόνια!!! :)
 

Vally

Member
Μηνύματα
98
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο (;)
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΥ,Καραϊβική, Μαρόκο
Εγώ ξαναπήγα, αλλά δυστυχώς έχουν περάσει 2 χρόνια από τότε... :(
Πιστεύω ότι όσο περισσότερο μένεις σε ένα μέρος, τόσο "εθίζεσαι" σε αυτό... ;)
 

Vally

Member
Μηνύματα
98
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο (;)
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΥ,Καραϊβική, Μαρόκο
Όχι, εγώ ανήκα στους "προνομιούχους" κι έμενα σε σπίτι στο Λιβάδι! Πιο κεντρικά δεν γινόταν!! Αλλά τώρα έχω 2 χρονιές να πάω και δυστυχώς τα προνόμια μας τελείωσαν... :lol::lol:
 

tsadas

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
κάπου πολύ μακριά
Επισκέφτηκα και εγώ φέτος την Σέριφο περίπου στα τέλη Ιουλίου. Έμεινα στο στο κάμπινγκ από το όποιο έμεινα αρκετά ευχαριστημένος και ειδικά στον τομέα τις καθαριότητας. Γενικά ήταν ένα πολύ ωραίο και ήσυχο νησί:clap::clap: . Βεβαία δεν ενδείκνυται σε καμία περίπτωση για άτομα που θέλουν έντονη νυχτερινή ζωή και επειδή μέσα στην παρεα που ήμασταν, υπήρχαν ένα – δυο που περιμείνανε να δούνε κάτι αντίστοιχο σε στυλ Πάρου απογοητεύτηκαν…. και μουρμουριζαν ....:roll::roll:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.332
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom