Ιαπωνία Τόκυο εκτός Hanami

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
@Masbass δηλώνω ενθουσιασμένη με την ιστορία σου! Εύγε:clap:
Είμαι σίγουρη ότι όλο και κάτι θα έχεις να μας πεις ακόμα...
 

Masbass

Member
Μηνύματα
113
Likes
184
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαδαγασκάρη
ερμ οχι, αυτά είναι, εδώ έκανα 3 μήνες να τ'ανεβάσω κι αυτά. Μεταφέρτε το στα ταξίδια παρακαλώ κι ευχαριστώ :)
 

Gin Tonic

Member
Μηνύματα
24
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Ψήνεται
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
1) Μας έδειξες το χαρτί, μας έδειξες τη λεκάνη, σε ευχαριστούμε που δεν συνέχισες. :shock:

Και κλείνουμε, με τον υπέροχο ΠΑΤΑΤΥΦΩΝΑ (POTATORNADO) που σέρβιραν στα σουβενιρτζίδικα στο Κυότο.
2) Βρε αθεόφοβε, απο το Κυότο μόνο ο ΠΑΠΑΤΥΦΩΝΑΣ σου έμεινε; :xalara:
 

Masbass

Member
Μηνύματα
113
Likes
184
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαδαγασκάρη
1) Ο θεατής πρέπει να συμμετάσχει, να βάλει τη φαντασία του να δουλέψει. Δεν σερβίρουμε μασημένο φαϊ κύριοι.
2) Τώρα που το λες, μάλλον ναι (δεν έχεις δει πιο χαρούμενο άνθρωπο στο τραινο Shinkasen του γυρισμού). Αλλά σάμπως δεν είδατε ναούς από το Τόκυο, και τους ναούς του Κυότο από άλλες ιστορίες εδώ (και σε καλύτερες φωτογραφίες κιόλας); Άλλη μία τα ίδια και τα ίδια δε λέει, τον ΠαΤατυφώνα όμως δεν τον έχετε δει πουθενά :)
 

mpeni

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σας και από μένα,
Σκέφτομαι και θέλω να πάω και γω στο Τόκυο (χωρίς γκρουπ)
Είναι εύκολο;
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Είναι πολύ εύκολο, οι Ιάπωνες είναι απόλυτα οργανωμένοι ,φιλήσυχοι και πρόθυμοι να βοηθήσουν στο κάθε τι παρόλο που δεν γνωρίζουν Αγγλικά.
 

mpeni

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Είναι πολύ εύκολο, οι Ιάπωνες είναι απόλυτα οργανωμένοι ,φιλήσυχοι και πρόθυμοι να βοηθήσουν στο κάθε τι παρόλο που δεν γνωρίζουν Αγγλικά.
Θα έχω θέμα επικοινωνίας;
Μπορείς να μου πεις αν χρειάζομαι βίζα;
Σκεφτομαι με βοήθεια από το ξενοδοχείο, και ότι μπορώ από το ιντερνετ να βγάλω μια άκρη.(Αν υπάρχει ίδια λογική με τις ευρωπαικές μεγάλες πόλεις)
Σε ευχαριστώ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.777
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom