Aegean Airlines Υπερβαρο Ατομο με Aegean

elenipapa

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπερα, εχω λιγα κιλα παραπανω και την τελευταια φορα που ταξιδεψα με την aegean η ζωνη ειχε κουμπωσει ακριβως. Σε περιπου 2 εβδομαδες θα ξαναταξιδεψω με aegean αλλα φοβαμαι πως μπορει να μην κουμπωσει. Δεν ειμαι τοσα πολλα κιλα για πληρωςω δυο θεσεις. Αυτο που θελω να μαθω ειναι αν τα αεροσκαφη εχουν επεκτασεις ζωνων. Σας παρακαλω πολυ σοβαρες απαντησεις. Ευχαριστω πολυ.
 

_angie_

Member
Μηνύματα
48
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Miami
Νομίζω το πιο εύκολο και άμεσο είναι να επικοινωνήσεις με κάποιο μαιλ ή τηλεφωνικά απευθείας με την aegean και να θέσεις το ερώτημα σου. Υπάρχει σίγουρα εξυπηρέτηση πελατών.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Καλησπερα, εχω λιγα κιλα παραπανω και την τελευταια φορα που ταξιδεψα με την aegean η ζωνη ειχε κουμπωσει ακριβως. Σε περιπου 2 εβδομαδες θα ξαναταξιδεψω με aegean αλλα φοβαμαι πως μπορει να μην κουμπωσει. Δεν ειμαι τοσα πολλα κιλα για πληρωςω δυο θεσεις. Αυτο που θελω να μαθω ειναι αν τα αεροσκαφη εχουν επεκτασεις ζωνων. Σας παρακαλω πολυ σοβαρες απαντησεις. Ευχαριστω πολυ.
Να πάρετε 2 θέσεις δεν τίθεται θέμα,αφού χωράτε στην μία.Πάντως το βλέπω λογικό να υπάρχει επέκταση ζώνης.Και γώ σας λέω,να πάρετε τηλ. την aegean..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Και νομίζω ότι έσπασες ρεκόρ άσχετου θέματος στην ενότητα "Ταξιδιωτικές Ιστορίες του Μήνα".

Επί του θέματος, δεν έχουν όλες οι ζώνες (ακόμα και στο ίδιο αεροπλάνο) το ίδιο μήκος. Περίπου 1 στις 10 πτήσεις χρειάζομαι κι εγώ επέκταση ζώνης. Είναι διαθέσιμες κανονικά από τις αεροσυνοδούς, μην αγχώνεσαι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.220
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom