Βραζιλία Φθηνά αεροπορικά για Βραζιλία

Anastsa

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Sri Lanka
Ναι σωστά...
Δεν το σκέφτηκα γιατί λέω χειμώνα θα έχουν εκεί, αλλά να μου πεις με 20 βαθμούς και με όλους τους βορειοημισφαιριώτες να έχουν διακοπες...
 

fronimitis

Member
Μηνύματα
94
Likes
52
Επόμενο Ταξίδι
"Εκεί στις Μπραχάμες"
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
nikgon,
Πας για διακοπές; πόσες μέρες;

Anastsa,
τι εννοείς "σε πήραν"; Πας για διακοπές ή δουλειά; Χρειάζεσαι κάποια συμβουλή;
 

Anastsa

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Sri Lanka
Anastsa,
τι εννοείς "σε πήραν"; Πας για διακοπές ή δουλειά; Χρειάζεσαι κάποια συμβουλή;[/QUOTE]

Πρόγραμμά ανταλλαγής από σχολή, με πρωινή εργασία στο πανεπιστήμιο.
 

Anastsa

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Sri Lanka
Τελικά βρίσκω στα 1145 με British μεσω Λονδίνου και Μαδρίτης 28h συνολική πτηση.
Τιποτα φθηνοτερο, να μην ελπίζω για κάτι καλύτερο τώρα που τα κλείνω έτσι;
Μιλάω πάντα για πτήση από Αθήνα προς Ρίο.
 

fronimitis

Member
Μηνύματα
94
Likes
52
Επόμενο Ταξίδι
"Εκεί στις Μπραχάμες"
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Anastsa, Έψαξα για λίγο, αλλά δεν βρήκα κάτι καλύτερο (εκτός για μετάβαση από μέσα αυγούστου και μετά).
Θα περάσεις ωραία στο Ρίο, ζηλεύωωω! Μόνο πρόσεχε που θα κυκλοφορείς, ιδίως τα βράδια.
 

olga0910

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Τελικά βρίσκω στα 1145 με British μεσω Λονδίνου και Μαδρίτης 28h συνολική πτηση.
Τιποτα φθηνοτερο, να μην ελπίζω για κάτι καλύτερο τώρα που τα κλείνω έτσι;
Μιλάω πάντα για πτήση από Αθήνα προς Ρίο.
Αν και 2 χρόνια σχεδόν μετά, θέλω να σε ρωτήσω γιατί συμμετέχω και εγώ σε ένα πρόγραμμα ανταλλαγής (Ιατρικών Σχολών, που ίσως είναι το ίδιο με το δικό σου) πώς ήταν η εμπειρία σου εκεί, πόσο σου κόστισαν τα εισιτήρια, ποια περίοδο πήγες και ό,τι άλλες πληροφορίες μπορείς να μου δώσεις θα μου ήταν σίγουρα πολύτιμες! :)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.964
Likes
9.356
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Πριν από λίγες μέρες είχε η air france προσφορα το Αθήνα-Ριο ντε Τζανέιρο στα 520 ευρώ τον Μάρτιο του 24 και δεν ξέρω γιατί δεν το έκλεισα...μάλλον θεώρησα οτι είναι πολύ νωρίς.
Πάμε όλοι μαζί:
Το μετάνιωσα!! Και δεν ξέρω αν έχω ελπίδα να ξαναβγεί τέτοια προσφορά για Ριο ή Κανκούν..τι λέτε οι έμπειροι πολυταξιδεμένοι?
 
Last edited:

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Προσφορές για Βραζιλία θα ξαναβγούν και από άλλες ευρωπαϊκές πόλεις. Κοιτα και από εκεί πχ Ιταλία που πας εύκολα κ φθηνά. Από Αθήνα ποιος ξέρει, φύλα καραούλι και μπορεί να σταθείς τυχερή.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
@go2dbeach Πριν αλέκτορα φωνήσαι, βγήκαν προσφορές με ΤΑΡ από Μιλάνο, Ρώμη για Σ. Πάουλο για Νοέμβριο από 387 ευρώ. Τέτοια βγαίνουν συχνά πυκνά αλλά δε ξέρω για χάι σίζον.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.964
Likes
9.356
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ευχαριστώ! Εγώ βέβαια θέλω να πάω Μάρτιο του 24, δε μπορώ νωρίτερα. Αλλά υπάρχει ελπίδα τουλάχιστον..κοιτάζω και για Κανκούν (Μεξικό αιώνια αγάπη). Για όποιο από τα δύο βρεθεί, το βούτηξα αυτή τη φορά!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Ευχαριστώ! Εγώ βέβαια θέλω να πάω Μάρτιο του 24, δε μπορώ νωρίτερα. Αλλά υπάρχει ελπίδα τουλάχιστον..κοιτάζω και για Κανκούν (Μεξικό αιώνια αγάπη). Για όποιο από τα δύο βρεθεί, το βούτηξα αυτή τη φορά!
Κάτι θα βρεθεί αλλά ίσως όχι από Αθήνα. Έχε το νου σου.
 

Laloa

Member
Μηνύματα
67
Likes
433
Δε ξέρω αν μένεις βόρεια Ελλάδα αλλά έχει βγάλει η Turkish μέσω Σόφιας για Βραζιλία Φεβρουαριο Μάρτιο του 24 στα 460€. Με παραδοτέα στην τιμή, ελάχιστη αναμονή και πτήση με A350.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom