Ισπανία Φλαμένκο στη Μαδρίτη

filioan

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Καλησπέρα! Ετοιμάζομαι για Μαδρίτη σε 2 μέρες και ενώ έχω κάνει σχεδόν όλο το πρόγραμμα, μού έμεινε μόνο να διευκρινίσω τα σχετικά με τις παραστάσεις του φλαμένκο.Ξέρω οτι έχουν αναφερθεί ήδη τo Corral de la Morería και το Arco De Cuchilleros. Θα ήθελα να ρωτήσω -γιατί δε διευκρινίστηκε στα θέματα που διάβασα-αν σε αυτά τα μαγαζιά πρέπει να κάνεις κράτηση από το site ή μπορείς να μπεις και χωρίς κράτηση. Επίσης αν κάποιος βρέθηκε πρόσφατα στη Μαδρίτη μήπως έχει να μου προτείνει κάποια άλλη παράσταση.Άν βέβαια έχετε και οποιαδήποτε άλλη πληροφορία για κάτι καλό ,ευπρόσδεκτες όλες οι προτάσεις!Ευχαριστώ!!! :spain01:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Καλησπέρα! Ετοιμάζομαι για Μαδρίτη σε 2 μέρες και ενώ έχω κάνει σχεδόν όλο το πρόγραμμα, μού έμεινε μόνο να διευκρινίσω τα σχετικά με τις παραστάσεις του φλαμένκο.Ξέρω οτι έχουν αναφερθεί ήδη τo Corral de la Morería και το Arco De Cuchilleros. Θα ήθελα να ρωτήσω -γιατί δε διευκρινίστηκε στα θέματα που διάβασα-αν σε αυτά τα μαγαζιά πρέπει να κάνεις κράτηση από το site ή μπορείς να μπεις και χωρίς κράτηση. Επίσης αν κάποιος βρέθηκε πρόσφατα στη Μαδρίτη μήπως έχει να μου προτείνει κάποια άλλη παράσταση.Άν βέβαια έχετε και οποιαδήποτε άλλη πληροφορία για κάτι καλό ,ευπρόσδεκτες όλες οι προτάσεις!Ευχαριστώ!!! :spain01:
δες αυτο Flamenco and Spanish Dance at Florida Park, Madrid Theater, Shows & Musicals | Viator.com
Αρκετα καλο
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.681
Likes
50.553
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μμμ, εμένα μου βγάζει... Τι ημερομηνία ψάχνεις;
 

xafper

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
εγω πηγα τον οκτωμβριο στην μαδριτη και εκανα κρατηση πιο νωρις.δηλαδη εβαλα το ξενοδοχειο να μου κανει την κρατηση. πηγα το corral de la moreria.ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!!! Μικρος χωρος αλλα παρα πολυ ωραιο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.901
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom