Γεωργία Φλερταροντας τη Γεωργία

giorgos vzr

Member
Μηνύματα
75
Likes
259
Επόμενο Ταξίδι
?
Θα χρειαστώ μια βοήθεια , έχω στο πρόγραμμα 6 μέρες το φθινόπωρο για Τυφλίδα. 1) είναι αρκετές να κάνω 4 Τυφλίδα κ της εκδρομές κ 2 Ερεβάν κ επιστροφή από εκεί ( είναι εύκολη η μετάβαση οδικός κ τα σύνορα)? 2) με Αμπχαζία ξέρει κάποιος αν μπορούμε να πάμε ημερήσια ή θα έχουμε θέματα?
 

Hayate

Member
Μηνύματα
838
Likes
5.105
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Hokkaido χειμωνα
Θα χρειαστώ μια βοήθεια , έχω στο πρόγραμμα 6 μέρες το φθινόπωρο για Τυφλίδα. 1) είναι αρκετές να κάνω 4 Τυφλίδα κ της εκδρομές κ 2 Ερεβάν κ επιστροφή από εκεί ( είναι εύκολη η μετάβαση οδικός κ τα σύνορα)? 2) με Αμπχαζία ξέρει κάποιος αν μπορούμε να πάμε ημερήσια ή θα έχουμε θέματα?
Τυφλίδα τέσσερις μερες είναι πάρα πολύ καλά...Αφού θα κάνεις ταξίδι express στην περιοχή και θες να το συνδυάσεις με Ερεβάν μια χαρά είναι το πρόγραμμα, πόσο μάλλον αφού γυρνάς από κει..Η μετάβαση με μινιβαν είναι εύκολη,γύρω στις 6-7 ώρες,απλά κατεβαίνεις στα σύνορα,περνάς τον έλεγχο και ξανανεβαινεις μετά ...Τώρα για Αμπχαζία τι εννοείται αυθημερόν,είναι μακρια από Τυφλίδα,6 ώρες μέχρι τα συνορα και μετά πρέπει να κατέβεις να περάσεις τον έλεγχο και να συνεχίσεις με άλλο τρόπο.Δε βγαίνει παρόλο που θα έχεις βίζα ήδη προφανώς...
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.351
Likes
5.002
Θα χρειαστώ μια βοήθεια , έχω στο πρόγραμμα 6 μέρες το φθινόπωρο για Τυφλίδα. 1) είναι αρκετές να κάνω 4 Τυφλίδα κ της εκδρομές κ 2 Ερεβάν κ επιστροφή από εκεί ( είναι εύκολη η μετάβαση οδικός κ τα σύνορα)? 2) με Αμπχαζία ξέρει κάποιος αν μπορούμε να πάμε ημερήσια ή θα έχουμε θέματα?
Διάβασε πρώτα το νήμα και μετά πες μου τι ακριβώς θες μιας και έκανα παρόμοιο ταξίδι. Θεωρώ τις μέρες λίγες για γεωργία αν είναι η πρώτη σας φορά. Αλλά μπορείτε να πάτε άνετα και Αρμένια και να επιστρέψετε Ελλάδα από εκεί.
Γεωργία - Φλερταροντας τη Γεωργία
 
Last edited:

giorgos vzr

Member
Μηνύματα
75
Likes
259
Επόμενο Ταξίδι
?
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Άκυρο η Αμπχαζία θέλει διανυκτέρευση προφανώς,είχα κ την εντύπωση ότι η βίζα βγαίνει επί τόπου.
Οι δύο μέρες στο Ερεβάν ήταν ο προβληματισμός μου. Κάτι τελευταίο αν ξέρετε,πέραν από το διαβατήριο χρειάζεται βίζα ή κάτι άλλο για είσοδο στην Αρμενία οδικός?
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.351
Likes
5.002
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Άκυρο η Αμπχαζία θέλει διανυκτέρευση προφανώς,είχα κ την εντύπωση ότι η βίζα βγαίνει επί τόπου.
Οι δύο μέρες στο Ερεβάν ήταν ο προβληματισμός μου. Κάτι τελευταίο αν ξέρετε,πέραν από το διαβατήριο χρειάζεται βίζα ή κάτι άλλο για είσοδο στην Αρμενία οδικός?
Χωρίς βίζα.

Айреник Тур - билеты на автобус Ереван — Тбилиси — Ереван. Купить онлайн билет Ереван — Тбилиси. Такси Ереван — Тбилиси
 

Hayate

Member
Μηνύματα
838
Likes
5.105
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Hokkaido χειμωνα
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Άκυρο η Αμπχαζία θέλει διανυκτέρευση προφανώς,είχα κ την εντύπωση ότι η βίζα βγαίνει επί τόπου.
Οι δύο μέρες στο Ερεβάν ήταν ο προβληματισμός μου. Κάτι τελευταίο αν ξέρετε,πέραν από το διαβατήριο χρειάζεται βίζα ή κάτι άλλο για είσοδο στην Αρμενία οδικός?
Όχι δε χρειάζεται κατι...Τυπικά το διαβατήριο πρέπει να έχει 6μηνη ισχύ από την είσοδο στη χώρα ,να μη λήγει δλδ στα κοντα ..Αν ανήκετε σε αυτήν την κατηγορία κάντε μια ερώτηση σε κάποιο προξενείο,όχι τίποτα άλλο αλλάζουν και τα πράγματα καμία φορά..Βίζα δε θέλει πάντως..
 

giorgos vzr

Member
Μηνύματα
75
Likes
259
Επόμενο Ταξίδι
?
Διάβασε πρώτα το νήμα και μετά πες μου τι ακριβώς θες μιας και έκανα παρόμοιο ταξίδι. Θεωρώ τις μέρες λίγες για γεωργία αν είναι η πρώτη σας φορά. Αλλά μπορείτε να πάτε άνετα και Αρμένια και να επιστρέψετε Ελλάδα από εκεί.
Γεωργία - Φλερταροντας τη Γεωργία
Ευχαριστώ θα διαβάσω την ιστορία κ το νήμα κ θα επανέλθω .
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.675
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom