Φωτογραφίες από την Αβάνα

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Σε λίγες μέρες η Κουβανέζικη πόλη θα γιορτάσει τα 490α γενέθλια της και το Boston.com δημοσιεύει ένα φωτογραφικό αφιέρωμα. Το αποτέλεσμα όπως πάντα καταπληκτικό.
Δείτε όλες τις φωτογραφίες στο Scenes from Havana - The Big Picture - Boston.com

ainapcache.boston.com_universal_site_graphics_blogs_bigpicture_cuba_11_11_c06_20434445.jpg

People, one holding up a Cuban flag, cheer during the "Peace Without Borders" concert at the Revolution square in Havana, Sunday, Sept. 20, 2009. A crowd flocked to sprawling Revolution Plaza for the concert, headlined by Colombia's musician Juanes. (AP Photo/Javier Galeano) #

ainapcache.boston.com_universal_site_graphics_blogs_bigpicture_cuba_11_11_c19_20118605.jpg

A street entertainer waits for tourists in Havana August 25, 2009. (REUTERS/Desmond Boylan) #

ainapcache.boston.com_universal_site_graphics_blogs_bigpicture_cuba_11_11_c28_21036465.jpg

A man rolls a cigar as he waits for food staples as permitted by the state rationing system at a government-run food store called "Bodega" in Sagua La Grande, Villaclara Province, central Cuba on November 8, 2009. (REUTERS/Desmond Boylan) #
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
καταπληκτικες φωτογραφιες ..
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Βρε παιδια ελεος...γιατι μου βαζεται φωτιες...ειμαι εθισμενη με την Κουβα.
Φευγω...παω να δω τι θα κανω με το στερητικο μου
 
Μηνύματα
773
Likes
616
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Υπέροχες φωτογραφίες, ευχαριστούμε για τις αναμνήσεις.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Τουλάχιστον εσύ έχεις πάει, εμείς να δούμε πότε θα φτάσουμε και εκεί!! :roll::roll:
mpiftekaki που χάθηκες??
σαν κομήτης σκάς..
άντε που θέλεις και κούβα,άπληστε,ξεδιάντροπε..:mad:
υγ
βάλε την φωτογραφία με την κουβανή κούκλα και το πουρο στο γκρούπάκι..ξέρεις εσύ..
θα σου χρωστάω χάρη.:D
 

amazonios

Member
Μηνύματα
25
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσια
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσηβιρικος Ρωσια-Πεκιν
Ωραιες φωτο .....Κούβα σου ερχομαι 73 και σημεραααααααα:clap:
 

marcob

Member
Μηνύματα
69
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
ωραίες οι φωτο mpiftex.πάντως εμένα με συγκινεί πολύ η φωτο με τις φιγουρες των camilo και che στα κτίρια.ειναι ιστορικη δικαίωση για τον camilo.είχα δει φωτο από την τοποθέτηση πριν ενα μήνα περίπου, για τα 50 χρόνια από το θάνατο του.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.783
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom