Φωτογραφίες από τις Συναντήσεις του TravelStories στο Flickr

Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Πλέον, οι φίλοι του TravelStories, τα μέλη που έρχονται στις συναντήσεις (αλλά και αυτά που δεν έρχονται -ακόμα θέλω να πιστεύω!-) μπορούν να απολαμβάνουν φωτογραφίες μεγάλης ανάλυσης και ποιότητας στο προσωπικό μου προφίλ στο Flickr!

Κυρίως, μιας και ζω στη Θεσσαλονίκη, υπάρχουν ήδη φωτογραφίες από τις συναντήσεις των μελών του TravelStories στη Θεσσαλονίκη, από τους χώρους τους οποίους έχουμε επισκεπτεί, τα ροφήματα (σοκολάτες, καφέδες, κ.τ.λ.) που έχουμε απολαύσει στις κατά τόπους καφετέριες καθώς και φωτογραφίες των μελών του TravelStories !!!

Για να δείτε τις φωτογραφίες πατήστε εδώ: ---> Φωτογραφίες στο Flickr <---

Έτσι, όποιοι θέλουν να βρούν κάποια φωτογραφία από αυτές που βγάζουμε στις εκάστοτε συναντήσεις μας, θα μπορεί να τις βρει στον παραπάνω σύνδεσμο!

Ασφαλώς και θα ανεβαίνουν και εδώ, στα φωτογραφικά άλμπουμ του TravelStories, απλά για περισσότερες, μεγαλύτερης ευκρίνειας, και καλύτερης ποιότητας (αρχικές λήψεις, χωρίς επεξεργασία) θα υπάρχουν και στο προφίλ μου στο Flickr!

Πάμε ρε TravelStories !!!! :clap:
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Ασφαλώς, μπορείτε να αφήνετε και σχόλια και εντυπώσεις σε κάθε φωτογραφία!
Το πώς, ψάξτε το :cool:

Επίσης, δημιούργησα και group του TravelStories στο Flickr!
Για να το βρείτε και να γίνετε μέλη, μπείτε εδώ.

Και .. να πηγαίνετε ταξίδια! :clap:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.884
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Πολύ καλή δουλειά!!!:clap:
Μια παρατήρηση: Βάλτε και κανένα όνομα να ξέρουμε ποιος είναι ποιος!:)
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
:clap::clap: μπράβο Δημήτρη, πολύ ωραίες οι φωτό που ανέβασες
και γενικά η φωτογραφική σου δουλειά είναι άψογη!:cool:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Άντε ρε...το Χοντρό Μπιζέλι ήταν άνδρας; Κι εγώ που νόμιζα τόσον καιρό ότι είναι γυναίκα! :roll::roll::roll::lol::lol::lol:

Πολύ καλή δουλειά με τις φωτό... μπράβο!
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Άντε ρε...το Χοντρό Μπιζέλι ήταν άνδρας; Κι εγώ που νόμιζα τόσον καιρό ότι είναι γυναίκα! :roll::roll::roll::lol::lol::lol:

Πολύ καλή δουλειά με τις φωτό... μπράβο!
Άλλοι νομίζουν ότι είμαι ... υπέρβαρος(!) λόγω nickname, άλλοι ότι είμαι γυναίκα, και δεν ξέρω και γω τι άλλο! Ρωτήστε βρε παιδιά πρώτα, ή ψάξτε λίγο το προφίλ μου...! :bleh:

Thnx btw :cool:
 

p1gala

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Πολύ ωραίες φωτογραφίες!Τώρα καταλαβαίνω γιατί είσαι ο επίσημος φωτογράφος των TravelStories Θεσσαλονίκης.:D
 

georgios

Member
Μηνύματα
19
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΤΝΑΜ-ΛΑΟΣ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
μπραβο στον φωτογραφο, εισαι καλλιτεχνης μεγαλε. καθε ποτε περιπου συγκεντρωνεστε? εχετε προγραμματισει την επομενη?
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
μπραβο στον φωτογραφο, εισαι καλλιτεχνης μεγαλε. καθε ποτε περιπου συγκεντρωνεστε? εχετε προγραμματισει την επομενη?
Μέχρι στιγμής έχουμε συγκεντρωθεί 4 φορές (μιλάω για εμάς, εδώ, στη Θεσσαλονίκη).

Η επόμενη συνάντηση (ταξιδάκι; ) αναμένεται σύντομα μάλλον, μιας και αυτό ειπώθηκε στην τελευταία μας συνάντηση!

Περισσότερες, όμως, λεπτομέρειες θα βρίσκεις (όπως και όλοι μας) στο subforum "Περί του TravelStories.gr" όπου εκεί ανακοινώνονται όλες οι συναντήσεις μας (τόπος, ώρα και μέρα, κ.τ.λ.)

Μείνε ενημερωμένος στο TravelStories και είμαι σίγουρος ότι κάποια στιγμή θα δεις ένα νέο θέμα για την 5η μας συνάντηση!!! :clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.616
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom