Χαιρετώ την παρέα!!!- Πληροφ. για γαμήλιο ταξίδι

kostass2001

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Σευχέλλες
Γειά σας!! Με λένε Κώστα και είμαι από Θεσσαλονίκη. Ευχαριστώ για τα μηνύματα που μου στείλατε στο forum των ταξιδιωτικών ιστοριών για τις Σευχέλλες, όπου είχα ρωτήσει κάτι. Λοιπόν, παντρεύομαι.... Στις 17 Αυγούστου είναι ο γάμος και ψάχνω πληροφορίες για τις Σευχέλλες, όπου λέμε να παμε γαμήλιο ταξίδι.. Κυρίως για τον καιρό τότε, γιατί κατά τα άλλα είναι φανταστικά, από τις πληροφορίες που μάζεψα ως τώρα. Μήπως γνωρίζει κάποιος κάτι σχετικό; Λέμε να πάμε σε δύο νησιά (Cerf κοντά στο Mahe και Pralin). Κατά τα άλλα είμαι μεγάλος fun των παραλιών (Χαλκιδική, Σποράδες, Ιόνιο, Κρήτη, γενικώς όλα τα ελληνικά νησιά...) και των μικρών αποδράσεων.
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
:welcome2: Κώστα.
Καλό ταξίδι στις Σεϊχέλες και φυσικά περιμένουμε την ιστορία όταν γυρίσεις.
Πες μας και για αυτά που έχεις πάει.
Οι Σεϊχέλες θα είναι ο πρώτος σου εκτός Ελλάδας προορισμός?
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Καλώς ήρθες Κώστα.

Για την περίπτωση που δεν την έχεις δει, υπάρχει μία ταξιδιωτική ιστορία σχετική με τις Σεϋχέλλες εδώ, γραμμένο από τον GTS
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Κωστα,:welcome2:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Κάλώς ήλθες στην πιο φευγάτη παρέα και νάσαι σίγουρος οτι θα περάσουμε υπέροχα. Και με το καλό στο άλλο club. Των παντρεμένων!!!!!:clap:
 

faiadewolf

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Καλωσόρισες! Και τα δυο νησια είναι παράδεισος επί γης. Ένα μικρό τιπ μόνο: μην πάρετε κινητα μαζί σας! Εκτός που θα είστε στα μέλια και το τελευταίο που θα θέλετε είναι όλο το σόι να παίρνει και να ρωτάει τί κάνετε και πως τα περνάτε, ο καλύτερος τρόπος για να απολαύσεται αυτά τα μερη είναι να αφήσεται τον "πολιτισμό" πίσω και να αφεθείτε... να χαλρώσετε... Α, παρεπιπτώντως, πάρε καλή φωτογραφική μαζί σου και ψάξε για το πετρωμένο δελφίνι στο Πραλέν!
 

kostass2001

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Σευχέλλες
Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές και τα καλά σας λόγια.
Γενικώς, όντας από Θεσσαλονίκη, ιδίως για καλοκαιρινές διακοπές, το πρωτο που κοιτάω είναι οι παραλίες που έχει ένα μέρος!!! Μαθημένος από Χαλκιδική βλέπετε... Γι' αυτό και η επιλογή των Σευχελλών- ή μάλλον και γι' αυτό!!! Κατά τα λοιπά, αγαπημένο μου ν ησί για διακοπές στην Ελλάδα είναι η Κρήτη-τόσα πράγματα να δεις, και αν έχεις κουράγιο να ψάξεις, και φανταστικές παραλίες.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.528
Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές και τα καλά σας λόγια.
Γενικώς, όντας από Θεσσαλονίκη, ιδίως για καλοκαιρινές διακοπές, το πρωτο που κοιτάω είναι οι παραλίες που έχει ένα μέρος!!! Μαθημένος από Χαλκιδική βλέπετε... Γι' αυτό και η επιλογή των Σευχελλών- ή μάλλον και γι' αυτό!!! Κατά τα λοιπά, αγαπημένο μου ν ησί για διακοπές στην Ελλάδα είναι η Κρήτη-τόσα πράγματα να δεις, και αν έχεις κουράγιο να ψάξεις, και φανταστικές παραλίες.
Αν έχετε καλό καιρό, θα πάθεις πλάκα φίλε Κώστα...πολύ καλή επιλογή για γαμήλιο, επικροτώ!!
 

Kavalamaria

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
καλημέρα παιδία εγώ παντρέυτηκα στησ 1 ιουνίου. ο άντρας μου φοβάται να μπεί στο αεροπλάνο και ψάχνουμε προορισμό για γαμήλιο ταξίδι. μπορείτε να μου προτείνετε κάποιους???????
πιστέυω έστω μέχρι 2-3 ώρες α΄ν είναι η πτήση θα μπει. θέλω να π΄΄αμε κάπου που να έχει θάλασσα.ευχαριστω πολυ
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
καλημέρα παιδία εγώ παντρέυτηκα στησ 1 ιουνίου. ο άντρας μου ...

πολλοί γάμοι παιδιά ....παντρευόσαστε γιατι χανόμαστε !!!!!,ψήσε τον ανδρα σου να μπει στο αεροπλάνο επιτέλους .... .πολύ καλή ιδέα η τυνησία και κοντά ...τα σχετικά θα τα βρεις απο προηγούμενα τόπικ που έχουν γραφτει ....βεβαίως ειναι και η ευρώπη ....αλλα δεν ξέρω να σου πώ :roll:
να ζήσετε όλοι που παντρεύεστε ....
 

domenica

Member
Μηνύματα
63
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
??????
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΚΑΛΑΠΑΓΚΟΣ
Αζορες ειναι κοντα ευρωπη και εχει τελεις παραλιες...ξεφευγει λιγο απο τα κοσμοπολιτικα της Ευρώπης..
ή τον κοιμίζεις και πας πιο μακρια γιατί καταλαβαίνω κι εσυ τωρα τον πηρες που να τον αλλάζεις...:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom