Σερβία Χαλκιδική-Σερβία (Guca)

liveloula

Member
Μηνύματα
60
Likes
26
Επόμενο Ταξίδι
Καραϊβική
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική
Καλησπέρα σε όλους/όλες,

To καλοκαίρι καλώς εχόντων των πραγμάτων θα βρίσκομαι στη λατρεμένη Χαλκιδική για μπανάκια και χαλάρωση.
Απο εκεί σκεφτόμαστε να επισκεφθούμε για λίγες ημέρες την Guca, για το festival. Η διαδρομή μάλλον θα γινει οδικώς, εφόσον θα μεταβούμε Αθήνα-Χαλκδική με αυτοκίνητο.
Θα ήθελα να ρωτήσω για όποιον γνωρίζει, θα χρειαστούμε διαβατήριο ή αρκεί η ταυτότητα νέου τύπου, για το ταξίδι αυτό?
Όχι μόνο για την είσοδο στη Σερβία, αλλα και για τη διαδρομή που θα ακολουθήσουμε ώσπου να φτάσουμε εκεί.

ευχαριστώ εκ των προτέρων !!! :)
 

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
314
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Στην Σερβία καθώς και στα Σκόπια πηγαίνει κάποιος με την νέα ταυτότητα χωρίς κανένα πρόβλημα.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.430
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
εχει πανω κατω ενα χρονο που θεσπιστηκε ο νομος σχετικα με τη διελευση απο τα συνορα της ΠΓΔΜ και της Σερβιας ,με ταυτοτητα
 

SPSIETOS

Member
Μηνύματα
9
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
guca - Σερβια
Ταξίδι-Όνειρο
χονγκ-κονγκ
λεω κι εγω να παω Guca με ενα φιλαρακι μου για καμια βδομαδα!!κι εμεις οδικως λεμε να το κανουμε.Φανταζομαι θα ειναι ασφαλης η διαδρομη μεσα απο Κοσσοβο...Μηπως γνωριζει κανεις κανα ξενοδοχειο ή κατι τετοιο που να μην ειναι τσιμπημενο;Στο μεταξυ liveloula εγω σκεφτομαι να κανω το αντιστροφο..να παω πρωτα Σερβια και μετα Χαλκιδικη!!χαχα!!Θα ειναι σουπερ!!!:clap::clap::clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom