Βραζιλία Χειμώνας στο Ρίο

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μπορείς να διευκρινίσεις στο φιλοθεάμον κοινό (...), με τι εταιρία ταξίδεψες εσύ για τη Βραζιλία?
με γερμανούς και γι αυτό δικαιούμαι να ομιλώ μια και έχω ταξιδέψει κ με τις 3 που έκρινα..σε αντίθεση με κάποιους άλλους που παίρνουν Alitalia μόνο όταν τους αφήνουν αμανάτι οι γερμανοί. τέτοιος κίνδυνος, ως είναι πασίγνωστο, με Αλιτάλια δεν υπάρχει. όταν λοιπόν σε αφήσει και σενα πάλι η λουφτ σε καμμιά Βραζιλία και γυρίσεις με τα ασφαλή ιταλικά φτερά πίσω, θα μας πεις την εμπειρία σου..:haha:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ακόμα κι εσύ.... A, Επίσης, για θυμισέ μου, πότε πέταξες τελευταία φορά υπερατλαντικό με Alitalia? Μήπως ήταν επί εποχής παλιάς AZ? (και να το κλείνουμε γιατί το παρακάναμε με το offtopic στην καημένη την ιστορία...)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ακόμα κι εσύ.... A, Επίσης, για θυμισέ μου, πότε πέταξες τελευταία φορά υπερατλαντικό με Alitalia? Μήπως ήταν επί εποχής παλιάς AZ?
ε και ? αν πέταξα το τελευταίο που με ενθουσίασε στα χειρότερά της φαντάσου τώρα με το καινούριο 330 που δυστυχώς δεν έκλεισα με τις τσάμπα τιμές που είχε. επιφυλάσσομαι όμως. ο σεπτεμβρης είναι κοντά..
άντε γιατι έχουμε και δουλειές..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom