Χιλιάδες ποδήλατα στο κέντρο

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.150
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Τι σε νοιαζει αν κλαπουν; Ετσι κι αλλιως σ' ενα δυο μηνες θα ειναι διαλυμενα.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.133
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
παιδεσ να σασ πω και εγω επειδη πηγα περσι βαρκελωνη και μολισ γυρισα την επομενη μερα πηρα σπαστο!!! τοι εχω παντα μεσα στο αμαξι αν και δεν μενω σε μεγαλη πολη αποτε παω παρκαρω καπου χαλαρα και λιγο μακρια και μετα οργονω με το ποδηλατο !!
οσο για αυτο που θελουν να κανουν ειχε πραγματι εξω απο σταθμουσ μετρο παρκαρισμενα ποδηλατα και τα επαιρνεσ (ρωτησα καποιον ) και μου ειπε οτι ειναι για τουσ μονιμουσ κατοικουσ τησ πολησ και με πιστωτικη καρτα και με ενα ποσο το χρονο αν θθυμαμαι καλα ηταν κατω απο 100 ευρω και οτι ειχε περιορισμενο χρονο να το εχεισ 3-4 ωρεσ μετα επρεπε να το κλειδψσει σε ενα σταθμο και να επερνασ αλλο !!! οσο για την ελλαδα μασ (τι να πω με τισ πορειεσ και γενικα με ολα ) θα τα καταστρεξουμε
Να αλλάξεις πληκτρολόγιο. Έχουν χαλάσει ο τόνος, το 'ς' και η τελεία.
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
το θεμα ειναι να μη καταληξουν σαν την αναλογη προσπαθεια του δημου Βολου......σχεδον κανεις δε τα δανειζοταν γιατι οι ωρες καταστηματων που ηταν διαθεσιμα ηταν αβολες (βεβαια παιζει ρολο οτι στο Βολο εχουν ολοι σχεδον ποδηλατο) ....Πολλα δε κλαπηκαν , γιατι το ειδος του ποδηλατου, με γυναικειο σκελετο, χωρις αναρτησεις δεν ειναι και τοσο δημοφιλες ουτε στους κλεφτες γιατι δεν εχει πολλα ανταλλακτικα, ουτε στα πιτσιρικια...

Στο Δήμο Βόλου θα καταλήξουν ποδήλατα της πρώην Νομαρχίας | PODILATAKIAS | BLOG

Οσο για τη προσπαθεια του δημου Βολου για τους ποδηλατοδρομους, αν και ειναι καλυτερα σε σχεση με αλλες πολεις, ειναι στα ελληνικα δεδομενα....

alternative views of Volos city: Ποδηλατόδρομοι για τα σκουπίδια

Οσο για καινουργιο ποδηλατο μετα τη πρωτη φορα που μου το εκλεψαν απο το μπαλκονι !!!!!, κατεληξα να αγοραζω τα πιο φτηνα με 70-100 ευρω...Ετσι τη δευτερη φορα δε στεναχωρηθηκα τοσο....
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Οσο για καινουργιο ποδηλατο μετα τη πρωτη φορα που μου το εκλεψαν απο το μπαλκονι !!!!!, κατεληξα να αγοραζω τα πιο φτηνα με 70-100 ευρω...Ετσι τη δευτερη φορα δε στεναχωρηθηκα τοσο....
Να αγοράσεις σπαστό για να κοιμάσαι και μαζί του,εγώ αυτό κάνω....:haha:
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία

ετσι Ρενατα απλο και ευελικτο:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.486
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom