Ινδία Ψάχνω έντυπο ταξιδιωτικό οδηγό για Ινδία

Μηνύματα
235
Likes
926
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Επιστρέφω ξανά για να ρωτήσω άμα υπάρχει κάποιος ταξιδιωτικός οδηγός..

Εγώ έχω αυτό. Είναι 400 σελίδες και περιλαμβάνει τα πάντα για την Ινδία. Δυστυχώς δεν κυκλοφορεί.
Είναι του 2003. Το είχα αγοράσει πέρσι απο αγγελία μέσω του Market place στο FACEBOOK μαζί με πολλούς άλλους οδηγούς του National Geographic που κυκλοφορούσαν τότε και που πλέων δεν υπάρχουν ( π.χ. Ιαπωνία, Μαιάμι, Μεξικό, Κούβα, Καραιβική, Αυστραλία, Καναδά, Αίγιπτος και πολλούς άλλους ) Ψάχνε στο Market place ή στο car.gr . Ανα καίρους όλο και ανεβάζουν αγγελίες που πουλάνε

PXL_20220409_051344313.jpg
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.661
Likes
50.493
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δε νομίζω ότι θα έχει και μεγάλη χρησιμοτητα παντως οδηγός 20 ετών, πόσα πράγματα να έχουν μείνει ιδια;
 

travel_lover

Member
Μηνύματα
156
Likes
89
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ -
dk eyewitness εχει σιγουρα στα Αγγλικα. Θα το βρεις και σε καταστηματα στην Ελλαδα
Ελληνικό ψάχνω βρε παιδιά! Δεν θέλω αγγλικό

Εγώ έχω αυτό. Είναι 400 σελίδες και περιλαμβάνει τα πάντα για την Ινδία. Δυστυχώς δεν κυκλοφορεί.
Είναι του 2003. Το είχα αγοράσει πέρσι απο αγγελία μέσω του Market place στο FACEBOOK μαζί με πολλούς άλλους οδηγούς του National Geographic που κυκλοφορούσαν τότε και που πλέων δεν υπάρχουν ( π.χ. Ιαπωνία, Μαιάμι, Μεξικό, Κούβα, Καραιβική, Αυστραλία, Καναδά, Αίγιπτος και πολλούς άλλους ) Ψάχνε στο Market place ή στο car.gr . Ανα καίρους όλο και ανεβάζουν αγγελίες που πουλάνε

View attachment 392012
Το ΘΕΛΩΩΩ ΦΙΛΕΕ!! Τι να σου τάξω να μου το δανείσεις αν δεν υπάρχει πια;; :p
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.056
Likes
1.603
Το ΘΕΛΩΩΩ ΦΙΛΕΕ!! Τι να σου τάξω να μου το δανείσεις αν δεν υπάρχει πια;; :p
Μπορείς να το αγοράσεις εδώ (1 κομμάτι μόλις διαθέσιμο), δεν ξέρω αν αποστέλλεται εξωτερικό.
ΙΝΔΙΑ - GreekBooks CDS
Παίζουν και 4 τεμάχια μεταχειρισμένα, αλλά μάλλον μόνο εντός Ελλάδας.
 
Last edited:

travel_lover

Member
Μηνύματα
156
Likes
89
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ -
Μπορείς να το αγοράσεις εδώ (1 κομμάτι μόλις διαθέσιμο), δεν ξέρω αν αποστέλλεται εξωτερικό.
ΙΝΔΙΑ - GreekBooks CDS
Παίζουν και 4 τεμάχια μεταχειρισμένα, αλλά μάλλον μόνο εντός Ελλάδας.
Σ ευχαριστώ φίλε, είμαι έτοιμος να το αγοράσω, μόνο που θα θελα να απευθυνθώ και λίγο στον άλλο φίλο που το έχει, να τον ρωτήσω, αξίζει πραγματικά; μπορεί να βγάλει μια δυο φωτογραφίες να δω λίγο πως είναι μέσα;;;
Σ ευχαριστώ πάντως πολύ, θα το παραγγείλω όπως και να χει αλλά θέλω να δω λίγο μέσα..
 
Μηνύματα
235
Likes
926
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Σ ευχαριστώ φίλε, είμαι έτοιμος να το αγοράσω, μόνο που θα θελα να απευθυνθώ και λίγο στον άλλο φίλο που το έχει, να τον ρωτήσω, αξίζει πραγματικά; μπορεί να βγάλει μια δυο φωτογραφίες να δω λίγο πως είναι μέσα;;;
Σ ευχαριστώ πάντως πολύ, θα το παραγγείλω όπως και να χει αλλά θέλω να δω λίγο μέσα..
PXL_20220410_073314835.jpg
PXL_20220410_073320999.jpg
PXL_20220410_073331340.jpg
PXL_20220410_073348625.jpg
PXL_20220410_073357775.jpg
 

japetus

Member
Μηνύματα
579
Likes
1.071
Αφού ψάχνετε μεταχειρισμένο βιβλίο, γιατί δεν κοιτάτε στο metabook; Έχει βλέπω αρκετά διαθέσιμα από το συγκεκριμένο από διάφορους πωλητές..
 

alma

Member
Μηνύματα
3.721
Likes
15.071
Έντυπους ταξιδιωτικούς οδηγούς για Ινδία έχει στον Ιανό, στο κέντρο Αθήνας. Έχω δει lonely planet και για όλη την Ινδία και χωριστό που έχει μόνο Γκόα και Μουμπάι. Στο ράφι με τα ταξιδιωτικά τα έχει και είναι στα αγγλικά.
 
Μηνύματα
235
Likes
926
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Έντυπους ταξιδιωτικούς οδηγούς για Ινδία έχει στον Ιανό, στο κέντρο Αθήνας. Έχω δει lonely planet και για όλη την Ινδία και χωριστό που έχει μόνο Γκόα και Μουμπάι. Στο ράφι με τα ταξιδιωτικά τα έχει και είναι στα αγγλικά.
Στα αγγλικά θα βρούμε πολλούς. Ο φίλος έψαχνε μόνο στα ελληνικά !!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.180
Μηνύματα
883.094
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom