Ψάχνω προορισμό για να την κάνω

iLost MyKeys

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους και καλός σας βρήκα.

Πάνω κάτω καταλαβαίνεται τι θέλω από τον τίτλο ;), έσκασα στην Αθήνα και λέω να τα μαζέψω και να φύγω.
Έρχονται και Χριστούγεννα.
Λοιπόν, για να μην τα πολυλογώ. Θέλω αρχικά να φύγω μόνος μου, σκεφτόμουνα να πάω εξωτερικό, αλλά δεν έχω βγει καλά καλά από την Αττική, πόσο μάλλον μόνος μου στο εξωτερικό. Οπότε λέω να αράξω για τώρα Ελλάδα. Και βλέπουμε.

Για πείτε καμιά ιδέα, που θα ήταν ωραίο τώρα για χειμώνα; Πόσα χρήματα και τι χαρτιά χρειάζομαι;
Είμαι σχετικά μικρός και δεν έχω ιδέα από χαρτούρα, ακόμη. :cool:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το μόνο χαρτί που χρειάζεσαι για να ταξιδέψεις στην Ελλάδα είναι χαρτί υγείας, για ευνόητους λόγους.

Εκτός αν θες να οδηγήσεις, οπότε χρειάζεσαι και κάποιο χαρτί επιπλέον όπως το δίπλωμα οδήγησης. Ίσως.

Επί του σοβαρού τώρα, δε θα πάρεις απαντήσεις όταν ρωτάς τόσο γενικά πράγματα, πέσμας λίγες περισσότερες πληροφορίες, κυρίως πώς θες να ταξιδέψεις, τί λεφτά θες να χαλάσεις, κλπ, και τα ξαναλέμε.
 

iLost MyKeys

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Το άφησα ελεύθερο για να πάρω διάφορες απαντήσεις.
Θα ήθελα σε κάτι μακριά από κόσμο, ήρεμα. Τουλάχιστον 3-4 μέρες.
Από χρήματα δεν θέλω να πολύ ξεφύγω, αλλά δεν γνωρίζω πόσα θέλω για να είμαι καλυμμένος. Έλπιζα να μου απαντήσει κάποιος με βάση δικιάς του εμπειρίας :cool:
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Πρώτα κανονιζεις το budget σου και μετά τον προορισμό. Και έπειτα λείπουν κι άλλες πληροφορίες, αν έχεις αυτοκίνητο για παράδειγμα. Και τι εννοείς τι χαρτιά χρειάζονται; Εντός Ελλάδας;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.210
Μηνύματα
883.803
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom