Γενικά Αποβιβαση σε ενδιαμεσο προορισμο

georgekallig

Member
Μηνύματα
14
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
zagreb
Ονειρεμένο Ταξίδι
bahamas
καλσπερα παιδια θελω να κανω μια ερωτηση αν γνωριζει κανεις.εχω κλεισει εισητηρια με την croatia airlines για zagreb με ενδιαμεσω το dubrovnik.το αεροπλανο φευγει 8κ5,8κ35 ειναι dubrovnik και φευγει απεθειας για zagreb.ξερετε αν μπορω να κατεβω στο dubrovnik και μετα στην επιστροφη να παρω κανονικα το αεροπλανο απο zagreb ή θα μου ελεγξουν την καρτα αποβιβασης εκει?ευχαριστω
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
καλσπερα παιδια θελω να κανω μια ερωτηση αν γνωριζει κανεις.εχω κλεισει εισητηρια με την croatia airlines για zagreb με ενδιαμεσω το dubrovnik.το αεροπλανο φευγει 8κ5,8κ35 ειναι dubrovnik και φευγει απεθειας για zagreb.ξερετε αν μπορω να κατεβω στο dubrovnik και μετα στην επιστροφη να παρω κανονικα το αεροπλανο απο zagreb ή θα μου ελεγξουν την καρτα αποβιβασης εκει?ευχαριστω
Πρέπει να ρωτήσεις την Croatia για τους ακριβείς όρους του δικού σου εισιτηρίου. Το φυσιολογικό πάντως είναι να ακυρώνεται όλο το υπόλοιπο εισιτήριο αν δεν πετάξεις ένα segment. Από την άλλη, βλέπω λογικό να δεχτεί η Croatia για αλλάξει το εισιτήριο, αν δεν έχεις τύχει σε κανένα super-saver ναύλο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.683
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom