Βουλγαρία βουλγαρία

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Κακως το εγραψες για την ioanna... η ioanna πηγε (αν πηγε τελικα) πριν δυομιση περιπου χρονια. __________________

λέω και εγώ..ψαχνω για σόφια και δεν το πήρα ειδηση...
πηγα ...ωραια εμπειρία ....μου άρεσε η σόφια και η φιλιπουπολη...και η διαδρομή για το μοναστήρι της ρίλας.. το σαντανσκι φυσικά όχι..μεγάλη παρακμή....
Εφαγα και ενα μεσημερι στο Happy στη φιλιπουπολη ....οποτε το γνωρίζω...εντάξει τιποτα το συγκλονιστικό....δεν εφαγα καπου αλλου για να προτείνω γιατι ειχαμε πλήρη διατροφή στο seraton όπου μεναμε...
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.208
Κακως το εγραψες για την ioanna... η ioanna πηγε (αν πηγε τελικα) πριν δυομιση περιπου χρονια.
ένα θέμα με τις ημερομηνίες το έχω.
Όχι. Αλλά απέναντι από την εκκλησία τόσο στο ισόγειο όσο και στον πρώτο είναι το ακόλουθο.
HAPPY SUSHI Rakovska
Απέναντι από την εκκλησία Свети Николай Чудотворец : ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ HAPPY.Βρίσκεται 100 μέτρα περίπου πιο πέρα και σε άλλο δρόμο ( Георги С. Раковски 96) όπως φαίνεται και εδώ.Η εκκλησία βρίσκεται στην Цар Освободител.
Μην μπερδεύεις τον κόσμο και πηγαίνει και ψάχνει να βρει το Happy απέναντι από την εκκλησία
.


Πραγματικά απορώ με τι διασκεδάζει ο κόσμος ώρες ώρες.
Να αρχίσω να γελάω και εγώ δηλαδή που πήγες και έγραψες ότι είναι απέναντι από την εκκλησία ένα μαγαζί, που βρίσκεται 100 μέτρα μακριά από την εκκλησία και σε άλλο δρόμο;
Άιντε Άιντε.
 
Last edited by a moderator:

NOSTIMON HMAP

Member
Μηνύματα
219
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ?
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΛΟΦΟΝΤΕΝ
Την πρώτη φορά που πήγα (Δεκέμβρη), κάθησα 24 ώρες και τις βρήκα αρκετές.
Πράγματι και ειδικά χειμώνα ίσως να μη βρείς να κάνεις τίποτα στη πόλη.
Ίσως μία Φιλιππούπολη στην επιστροφή να γέμιζε το διήμερο.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
ότι είναι απέναντι από την εκκλησία ένα μαγαζί, που βρίσκεται 100 μέτρα μακριά από την εκκλησία και σε άλλο δρόμο;
Τί λε ρε παιδί μου. Έπεσα 100 μέτρα έξω. Να με συγχωρήσουν οι μελλοντικοί πελάτες του μαγαζιού. Το μαγαζί που λες είναι σε γωνία άρα έχει δύο δρόμους... Αλλά όντως τι κάθομαι και ασχολούμαι...

Άντε δες κάνα anime τώρα...
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.208
Τί λε ρε παιδί μου. Έπεσα 100 μέτρα έξω. Να με συγχωρήσουν οι μελλοντικοί πελάτες του μαγαζιού. Το μαγαζί που λες είναι σε γωνία άρα έχει δύο δρόμους... Αλλά όντως τι κάθομαι και ασχολούμαι.
Αν το 100 μέτρα πιο μακριά για εσένα είναι απέναντι πάω πάσο.Απλά επηδεί για τον περισσότερο κόσμο το 100 μέτρα πιο μακριά δεν είναι απέναντι είχα χρέος νομίζω να δώσω αυτήν την πληροφορία.Η είσοδος πάντως από ότι φαίνεται από την διεύθυνση του μαγαζιού είναι σε άλλο δρόμο .


Άντε δες κάνα anime τώρα...
Είσαι πολύ θρασύς και δεν έχω κανένα πρόβλημα να σου απαντήσω ανάλογα σε αυτό αλλά επειδή λυπάμαι τους άλλους που μας διαβάζουν σου έστειλα προσωπικό μήνυμα να συνεχίσουμε από εκεί να τα λέμε.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Δηλαδή τώρα υπάρχει κανένας σοβαρός άνθρωπος που θα πάει στη Σόφια και θα φάει σε Κινέζικο ή Γιαπωνέζικο εστιατόριο? Εδώ πέφτει το πολύ μεγάλο γέλιο...

υ.γ. α να χαθείς θρασύτατε fitziano που παραπληροφορείς τόσο κόσμο που θέλει να πάει να φάει Κινέζικο στη Σόφια...
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Ας το λήξουμε το θέμα. Με το καμπαμαρού έχουμε εκεχειρία ;)
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
σωστός. δεύτερο λάθος σε μια εβδομάδα. δεν πάμε καλά.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.208
Δηλαδή τώρα υπάρχει κανένας σοβαρός άνθρωπος που θα πάει στη Σόφια και θα φάει σε Κινέζικο ή Γιαπωνέζικο εστιατόριο? Εδώ πέφτει το πολύ μεγάλο γέλιο...
Οχι δεν υπάρχει!!!Εγώ και κανα 20αρια φίλοι μου που έχουμε πάει είμαστε όλοι αστείοι.

Βασικά επειδή και εσύ από ότι θυμάμαι σε παλιότερο θέμα που μιλούσα για αυτό το εστιατόριο ενδιαφερόσουν για να σου δώσω πληροφορίες και έκανες σχετικές ερωτήσεις και εσύ μάλλον δεν ήσουν και πολύ σοβαρός άνθρωπος και σοβάρεψες τώρα τελευταία...

Αν θες κλείνουμε κιόλας ένα ραντεβού στην Σόφια που θα πάμε σε λίγες μέρες με την παρέα μου για να την στήσεις από έξω να μας βλέπεις να τρώμε και να τραβήξεις το γέλιο της ζωής σου.

Με την ευκαιρία έχεις να προτείνεις κανένα σοβαρό μαγαζί στην Σόφια;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom