γεια σε ολους!!1

eleni008

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία, Νησιά του Πάσχα,
:pΚαλησπέρα σε όλους!! Δυστυχώς δεν έχω κάνει ταξίδια στο εξωτερικό αλλά το θέλω πάρα πολύ ελπίζω φέτος να καταφέρω να ταξιδέψω στην Σκωτία νομίζω ότι θα μου αρέσει. Μου αρέσουν τα μέρη που έχουν πολύ πράσινο κάστρα τοπία με βουνά αν έχετε να μου προτείνετε προορισμούς θα ήταν τέλεια!! Εγώ είμαι από Γιάννενα και σαν προορισμό θα τον πρότεινα σε όλους!!! :)
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
καλωσορισες ελενη απο τα γιαννενα!ευχομαι φετος να ειναι η χρονια σου!να κανεις πολλα ταξιδια!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες Eleni ξεκινα το διαβασμα ταξιδιωτικων ιστοριων και κανονισε γρηγορα ταξιδι!
Για τα μερη που σε ενδιαφερουν θα σε κατατοπισουν αλλα μελη που γνωριζουν. Τα Γιαννενα και τη γυρω περιοχη τα εχω επισκεφτει και ειναι απο τις πολυ ομορφες ορεινες περιοχες της χωρας μας :)
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Γειά σου Ελένη από τα όμορφα Γιάννενα.
Εδώ θα βρεις πάρα πολλές ιδέες για ταξίδι σε μέρη με τόσο πολύ πράσινο που στο τέλος θα προσπαθείς να βρεις χρόνο για να μπορέσεις να πας σε όλα!

 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.502
Likes
8.021
Καλωσόρισες!!! Τα Γιάννενα και όλη η γύρω περιοχή είναι μαγευτική!!! Και μάλλον σε έχει επηρεάσει και στο τι ζητάς να δείς και στο εξωτερικό, ε? :)
 

eleni008

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία, Νησιά του Πάσχα,
Ναι σίγουρα με έχει επηρεάσει!! Γι΄ αυτό και δεν μου αρέσουν τα μέρη με θάλασσα αλλά θέλω πράσινο πολύ πράσινο ποτάμια, γέφυρες, κάστρα, πιστεύω ότι στην Σκωτία θα βρω κάτι τέτοιο. Δεν ξέρω όμως από πού να αρχίσω για να κανονίσω ένα ταξιδάκι στην Σκωτία και πότε είναι η καλύτερη εποχή για εκεί αν κάποιος μπορεί ας με κατατοπίσει για τι πρέπει να κάνω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
 

gmavro75

Member
Μηνύματα
436
Likes
563
Ταξίδι-Όνειρο
Ταξίδι στο χρόνο
Ναι σίγουρα με έχει επηρεάσει!! Γι΄ αυτό και δεν μου αρέσουν τα μέρη με θάλασσα αλλά θέλω πράσινο πολύ πράσινο ποτάμια, γέφυρες, κάστρα, πιστεύω ότι στην Σκωτία θα βρω κάτι τέτοιο. Δεν ξέρω όμως από πού να αρχίσω για να κανονίσω ένα ταξιδάκι στην Σκωτία και πότε είναι η καλύτερη εποχή για εκεί αν κάποιος μπορεί ας με κατατοπίσει για τι πρέπει να κάνω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
Γειά σου Ελένη και καλώς ήρθες. Ρίξε μια ματιά στο Scotland όπου έχω καταγράψει κάποιες πρακτικές συμβουλές (ξενοδοχεία, πτήσεις, τιμές, διαδρομές κ.τ.λ.) και ότι άλλο θες, στη διάθεσή σου.
Και πάλι καλωσόρισες στη παρέα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom