Αυστρία Γερμανία Ισπανία Τσεχική Δημοκρατία διλημμα , για βοηθηστε ;)

athina_tgh

Member
Μηνύματα
44
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
Κραμπι-Ταυλανδη
Βαρκελωνη δεν εχω παει δυστυχως ακομα αλλα οντως απ οσα εχω ακουσει και διαβασει ειναι πολυ καλυτερα να πας καλοκαιρινουσ μηνες!Επειδη κι εγω εκλεισα για Πραγα την ιδια περιοδο ειναι μεν λιγο τσιμπημενα τα αεροπορικα αλλα μπορεισ να βρεισ οικονομικα και αξιοπρεπη ξενοδοχεια!!Και επιπλεον μπορεις να πασ απο πραγα-βιεννη η το αντιστροφο με τρενο οποτε θα γλυτωσεις και απο κει!!Το θεωρω καλη επιλογη και για τις μερεσ και για τα οικονομικα σου!
 

andre30

Member
Μηνύματα
84
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
λοιπον σιγουρα θα ηταν καλυτερα να ειχες επιλεξει τον προορισμο.ετσι για σενα θα ειναι μπερδεμα. αλλα επειδη μου αρεσει να μπερδευω ακου την γνωμη μ. η βαρκελωνη ειναι υπεροχη αλλα ισως οχι για ανοιξη αν θελεις ισπανια καλυτερα γραναδα,δεν εχω παει εχει παει ενας φιλος για 3μηνες ,πιστευω ειναι καλυτερα γιατι ειναι περισσοτερο φοιτητουπολη!!
επειδη το κρυο για βιεν-πραγα ειναι τρελο σιγουρα την ανοιξη θα ειναι καλυτερα.δροσια!
οτι και να διαλεξεις να περασεις ονειρεμενα και να μας τα γραψεις ολα!!!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δεν ειναι η Βαρκελωνη για ανοιξη; andre30 τι λες; Γραναδα ειναι οντως υπεροχη. Και η Πραγα ωραια ειναι. Βιεννη δεν εχω παει αλλα δεν εχω ακουσει και αρνητικα... το Λονδινο δεν το σκεφτεσαι ε;
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.209
Μηνύματα
883.796
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom