εισιτήρια απο 5 ευρω

tai

Member
Μηνύματα
290
Likes
87
Ταξίδι-Όνειρο
το τελος του δρομου
τώρα 40.000 Θέσεις από 5?
Εξασφαλίσαμε τις καλύτερες τιμές της Aegean και σας τις προσφέρουμε με ένα κλικ.


Ταξιδέψτε στην Ελλάδα από 20?
συνολική τιμή ανά διαδρομή!

Η προσφορά υπόκειται στους παρακάτω όρους:
- Αφορά σε απευθείας πτήσεις εσωτερικού.
- Για τις πτήσεις από όλους τους προορισμούς εσωτερικού προς Αθήνα και Θεσσαλονίκη ο ναύλος προσφοράς είναι 20? τελική τιμή.
- Για τις πτήσεις από Αθήνα/Θεσσαλονίκη προς όλους τους προορισμούς εσωτερικού ο ναύλος προσφοράς είναι 35? τελική τιμή.
- Ο ναύλος προσφοράς για το δρομολόγιο Αθήνα - Θεσσαλονίκη είναι 35? τελική τιμή.
- Οι ναύλοι ισχύουν για απλή μετάβαση και περιλαμβάνουν όλους τους φόρους αεροδρομίων.
- Δεν επιτρέπονται αλλαγές, ενώ σε περίπτωση ακύρωσης ο ναύλος δεν επιστρέφεται.


Σημαντικό:

Χρονικό διάστημα κρατήσεων: έως 20/12/2009
Χρονικό διάστημα πραγματοποίησης ταξιδίου: 07/01/2010 – 27/03/2010
Η προσφορά αφορά on-line κρατήσεις με πιστωτική κάρτα.
H προσφορά ισχύει μέχρι εξαντλήσεως των θέσεων.
 
Last edited by a moderator:

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
τώρα 40.000 Θέσεις από 5?
Εξασφαλίσαμε τις καλύτερες τιμές της Aegean και σας τις προσφέρουμε με ένα κλικ.


Ταξιδέψτε στην Ελλάδα από 20?
συνολική τιμή ανά διαδρομή!

Η προσφορά υπόκειται στους παρακάτω όρους:
- Αφορά σε απευθείας πτήσεις εσωτερικού.
- Για τις πτήσεις από όλους τους προορισμούς εσωτερικού προς Αθήνα και Θεσσαλονίκη ο ναύλος προσφοράς είναι 20? τελική τιμή.
- Για τις πτήσεις από Αθήνα/Θεσσαλονίκη προς όλους τους προορισμούς εσωτερικού ο ναύλος προσφοράς είναι 35? τελική τιμή.
- Ο ναύλος προσφοράς για το δρομολόγιο Αθήνα - Θεσσαλονίκη είναι 35? τελική τιμή.
- Οι ναύλοι ισχύουν για απλή μετάβαση και περιλαμβάνουν όλους τους φόρους αεροδρομίων.
- Δεν επιτρέπονται αλλαγές, ενώ σε περίπτωση ακύρωσης ο ναύλος δεν επιστρέφεται.


Σημαντικό:

Χρονικό διάστημα κρατήσεων: έως 20/12/2009
Χρονικό διάστημα πραγματοποίησης ταξιδίου: 07/01/2010 – 27/03/2010
Η προσφορά αφορά on-line κρατήσεις με πιστωτική κάρτα.
H προσφορά ισχύει μέχρι εξαντλήσεως των θέσεων.
Εχω κλεισει για Αθηνα 54 ευρω με επιστροφη.......τι επαθε η aegean ??? τωρα θα ζηλεψει και η ολυμπιακη ή μου φαινεται ????
 
Last edited by a moderator:

EvNick

Member
Μηνύματα
177
Likes
132
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
USA - JAPAN - AUS
Και εγώ έκλεισα από Αθήνα για Θεσσαλονίκη με επιστροφή για 2 άτομα με 110.02 Ε, τον Φεβρουάρη. Πάμφθηνα, αυτός είναι ανταγωνισμός!! χαχαχα
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Μια κ υπαρχουν τετοιες προσφορες,δεν κανονιζεται μια συναντηση των απανταχου travelstoryτων?
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Μια κ υπαρχουν τετοιες προσφορες,δεν κανονιζεται μια συναντηση των απανταχου travelstoryτων?
Μπραβο μια χαρα τα λες για Χανια- Αθηνα ειναι 54 ευρω με επιστροφη Φεβρουαριο το εκλεισα......λεω να μαζευτείτε ολοι προς τα κατω....να σας καλοσωρισουμε.....γιατι απο το Μαρτιο αλλαζουν τα πραγματα.....
 

Phanny

Member
Μηνύματα
33
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Παιδιά εχω μπροστά μου δύο εισιτήρια της Αegean που έκλεισα το ένα (πριν ένα μήνα) με 1 Ε που έγινε 55, και το άλλο στον ίδιο προορισμό με 5 Ε που επίσης έγινε 55Ε.Βλέπω ότι η διαφορά είναι στη χρέωση 8 και 4 Ε γιά συναλλαγή μέσω ιντερνετ αντίστοιχα.Σε επόμενο εισιτήριο (άλλο προορισμό ) η χρέωση μέσω ιντερνετ ξανάγινε 8 Ε.
 

nimlot

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλώς σας βρήκα αρχικά, αυτό είναι το πρώτο μου post παρόλο που διαβάζω το fοrum αρκετό καιρό.

Θεσ/νίκη - Βαρκελώνη μέσω Αθήνας με επιστροφή 117,26?. :xmas_razz:

Πριν λίγο καιρό είχα κλείσει μόνο την αναχώρηση μέχρι Βαρκελώνη με 110? και πίστευα ότι βρήκα και προσφορά!
 

proedros46

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Καλώς σας βρήκα αρχικά, αυτό είναι το πρώτο μου post παρόλο που διαβάζω το fοrum αρκετό καιρό.

Θεσ/νίκη - Βαρκελώνη μέσω Αθήνας με επιστροφή 117,26?. :xmas_razz:

Πριν λίγο καιρό είχα κλείσει μόνο την αναχώρηση μέχρι Βαρκελώνη με 110? και πίστευα ότι βρήκα και προσφορά!
nimlot...η ποιο φτηνη τιμη που επαιξε για βαρκελωνη ηταν 63 ευρουδακια και εγω πηγα με 99 ευρουδακια!!! Οπως και εχω κλεισει για μαδριτη τον μαρτιο με 63 ευρουδακια 9 (το ατομο) και ολα αυτα με aegean
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.856
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom