ευβοια που??

tzitziki

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
Ονειρεμένο Ταξίδι
αυστραλια
καλησπερα,θα θελαμε να ακνονισουμε ενα πα-σα-κυ ευβπια,χετε καποιον καλο ξενωνα στα υποψη??εχει μερη να γυρισουμε και αν δουμε??
ή προσφερεται μονο για καλοκαιρι/μπανια και τετοια??
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
καλησπερα,θα θελαμε να ακνονισουμε ενα πα-σα-κυ ευβπια,χετε καποιον καλο ξενωνα στα υποψη??εχει μερη να γυρισουμε και αν δουμε??
ή προσφερεται μονο για καλοκαιρι/μπανια και τετοια??
Στήν Λίμνη Εύβοιας έχει έναν πολύ καλό ξενώνα(ΒΑΤΕΡΗ).Είναι σέ μεγάλο κτήμα(15-20 στρέμματα) καί τόν δουλεύει ένα πολύ εξυπηρετικό ανδρόγυνο.΄Η Βόρεια Εύβοια είναι όμορφη καί προσφέρεται γιά εξορμήσεις.Αλλά δέν έχω μείνει χειμώνα.μόνον φθινόπωρο καί δέν ξέρω άν πλήττεις.Πάντως άν υπάρχει μεγάλη παρέα τότε όλα είναι διαφορετικά..
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντού για πάντα
Δυστυχώς Τζιτζίκι δεν μπορώ να βοηθήσω αφού η Εύβοια για μένα είναι συνδυασμένη με καταπληκτικά 3ήμερα ελεύθερου κάμπινγκ το καλοκαίρι!! Φαντάζομαι όμως πως και χειμώνα πανέμορφη θα είναι. Και η Λίμνη Ευβοίας που που προτείνει ο fotast τη φαντάζομαι πανέμορφη μέσα στο χειμωνιάτικο τοπίο!
Καλά να περάσετε όπου και αν πάτε!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
Και η Λίμνη Ευβοίας που που προτείνει ο fotast τη φαντάζομαι πανέμορφη μέσα στο χειμωνιάτικο τοπίο!
Καλά να περάσετε όπου και αν πάτε![/quote]

Ξέχασα νά πώ ότι ο ξενώνας είναι σέ ύψωμα πρίν από τήν Λίμνη μέ καταπληκτική θέα.
 

tzitziki

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
Ονειρεμένο Ταξίδι
αυστραλια
eyxaristω,μας βλεπω τελικα για λεωνιδιο οπως εγραψα και σε αλλο τοπικ,ακι θαφησουμε για καλοκαιρι την ευβοια!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.310
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Φίλε tzitziki, είσαι άτυχος που δεν πήγες αυτό το ΣΚ: Οργανώνει εκδρομή μέσω της εκπομπής του ο Άδωνις Γεωργιάδης σε Κάρυστο, Ερέτρια και Χαλκίδα με συνοδό τον ίδιο. Ειλικρινά, αν ήμουν καλά θα είχα πάει κιόλας για πολλούς λόγους (την Εύβοια, τον τρελό χαβαλέ, την Ευγενία και την ξενάγηση Άδωνι). Πραγματικά χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο που δεν μπόρεσα να πάω.
 

tanasis

Member
Μηνύματα
171
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΑΝΤΟΥ
Φίλε tzitziki, είσαι άτυχος που δεν πήγες αυτό το ΣΚ: Οργανώνει εκδρομή μέσω της εκπομπής του ο Άδωνις Γεωργιάδης σε Κάρυστο, Ερέτρια και Χαλκίδα με συνοδό τον ίδιο. Ειλικρινά, αν ήμουν καλά θα είχα πάει κιόλας για πολλούς λόγους (την Εύβοια, τον τρελό χαβαλέ, την Ευγενία και την ξενάγηση Άδωνι). Πραγματικά χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο που δεν μπόρεσα να πάω.
ο Τζουτζούκος? :lol:
Γιατί δεν τα λες νωρίτερα αυτά?
Το χάσαμε φτοοουυυυ!!
 

Margi

Member
Μηνύματα
36
Likes
4
Η Εύβοια είναι ένας προορισμός για όλες τις εποχές του χρόνου! Τόσο κοντά στην Αττική, τόσο άγνωστη και ανεξερεύνητη!

Μερικές πληροφορίες για την κεντρική Εύβοια (που προτείνεται και για χειμερινές εξορμήσεις) εδώ
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
κούβα και ινδία
Πραγματικά χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο που δεν μπόρεσα να πάω.
πρεπει να σαι απαρηγορητος..και καλα εσυ δεν μπορουσες να πας, εμας γιατι δεν μας ενημερωσες νωριτερα?ντροπη!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.686
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom