θελω να δω ολο τον κοσμο, πειραζει;;;;

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
το ταξιδι δεν ειναι μονο τροπος ζωης και και τροπος σκεψης. εκει που αλλοι βλεπουν απλως ενα μνημειο, ενα παλιο κτιριο, μια λιμνη, ενα χλιδατο ξενοδοχειο...εγω βλεπω τις μικρες ιστοριες, τη ζωη, εναν διαφορετικο τροπο αντιληψης. γι'αυτο ταξιδευω... για να δω περα απο τα ορια, να δω τον κοσμο μεσα απο τα δικα μου ματια.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
joan γειά σου καλώς όρισες !
καταλαβαίνω ακριβώς τι θές να πεις,εισαι και εσύ ταξιδιώτης!
σου εύχομαι να δείς όσα επιθυμείς,με τα δικά σου μάτια,και να μας διηγείσαι!
 

nefertiti

Member
Μηνύματα
25
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη 29/12
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ-ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Καλώς όρισες joan. Πραγματικά αυτός είναι ο σκοπός ενός ταξιδιού. Μόνο όταν γνωρίζεις κι άλλα μέρη σ' αυτό τον υπέροχο πλανήτη, καταλαβαίνεις τι αξία έχουν τόσα καθημερινά και απλά πράγματα στη ζωή μας. Εύχομαι να είσαι πάντα καλοτάξιδη και να γνωρίσεις όσα περισσότερα μέρη μπορείς με την ματιά που εσύ θέλεις.
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Καλως ηρθες ioan gkan:welcome2:
Μιας και ρωτας,
εμενα ειλικρινα δεν με πειραζει που θες να δεις ολο τον κοσμο.
Καλα ταξιδια.
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Καλωσήρθες στην παρέα μας! Νομίζω πως οι περισσότεροι εδώ μέσα θα ήθελαν να ταξιδέψουν σε όλο τον κόσμο! Χεχε

Σίγουρα από ένα μέρος που επισκέπτεσαι έχεις να πάρεις πολλά πράγματα! Η ανταλλαγή κουλτούρας δεν περιορίζεται σίγουρα μόνο σε επίσκεψη σε κάποια μουσεία και αξιοθέατα, αλλά παίρνεις πάντα και από την αύρα των ανθρώπων της κάθε χώρας, παρατηρείς τους ρυθμούς τους, τις συνήθειές τους πράγματα που σε ηλεκτρίζουν συνήθως θετικά (πολλές φορές και αρνητικά) αλλά πάντα σε αναζωογονούν!

Σου εύχομαι να κάνεις όσο γίνεται περισσότερα τέτοια ταξίδια...και να πάρεις όλα αυτά τα βιώματα που ψάχνεις! ;-)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom