Αμοργός καμπινγκ αμοργος

apithani

Member
Μηνύματα
45
Likes
5
ααα καταπολα αιγιαλή ειναι κανα μισωρο... το βραδυ βεβαια ειναι δυσκολη διαδρομη γιατι δεν φωτιζεται ο δρομος... προσοχη κυκλοφορουν κ αγριοκατσικα τα οποια δεν φοβουνται τα αμαξια... υπεροχη διαδρομη μεταξυ αυτων των 2 λιμανιων...
 

elenilou

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
ακουσα οτι μολις ενα καραβι φτανει στην αμοργο γινεται αγωνας δρομου για το ποιος θα προλαβει θεση στο καμπινγκ....υπαρχει περιπτωση να μη βρουμε?επισης ποση ωρα ειναι η αποσταση του καμπινγκ απο το λιμανι?
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Γυρω στα 600-700 μετρα είναι μπορει να λεω και πολύ. Νομιζω κανουν και κρατησεις.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Πότε θα πας Αιγιάλη?
Έχω πάει δυο χρονιές στο κάμπινγκ πιο παλιά. Γύρω στις 5 Αυγούστου ήταν full, έκλειναν τις πόρτες και για να μπεις και να βγεις έπρεπε να δείξεις κάτι σαν "ταυτότητα". Επίσης στέλνανε ανθρώπους στο πλοίο με χαρτονάκια που γράφανε "το κάμπινγκ είναι κλειστό". Εννοείται ότι οι συνθήκες μέσα στο κάμπινγκ ήταν τρομακτικές (πχ ατελείωτες ουρές στα ντουζ και πήχτρα οι σκηνές).
Κάτι μου λέει ότι δεν θα έχει αλλάξει κάτι από τότε.
Απλά μην πάτε τις εβδομάδες πριν και μετά το 15Αύγουστο.
Τότε δεν κάνανε κρατήσεις και ναι, έπρεπε να τρέξεις να προλάβεις τις καλές θέσεις. Αλλά αυτό το κάναμε σε κάθε κάμπινγκ. Ο καλός ο ίσκιος είναι το πιο σημαντικό σε τέτοιες διακοπές.
 

elenilou

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
περιφημα..1η αυγουστου λεγαμε να παμε γιατι ειμαστε κ πολλα ατομα κ μονο τοτε μας βολευαν οι ημερομηνιες...αν πηγαιναμε μετα το 15αυγουστο θα εχει κοσμο κτλ?σε λογικα πλαισια εννοω για να το ευχαριστηθουμε..μην παμε κ ειμαστε εμεις κ αλλα 10 ατομα!κρατησεις διαβασα πως δε γινονται..εχει αλλαξει αυτο?
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
αποκλειεται να ειστε εσεις κ αλλα 10 ατομα!:bleh: γινεται χαμος και χρονο με το χρονο δυστυχως ανεβαινει ο τουρισμος σαυτο το ομορφο μερος (και θα το καταστρεψουμε κ αυτο στο τελος)..παντως ειχα παει εγω προπερσυ....και θα ξαναπαω!!!ειναι το αγαπημενο μου νησι..κ εχω παει σε πολλα!! για μπανιο κανε μου τη χαρη να πας και στην γραμβουσα!!ειναι ενα μικρο νησακι στη νοτια πλευρα του νησιου που σε παει καραβακι!ειναι εκπληκτικα...βραχια απο πανω σου σαν το αγαλμα του αθλητη απεναντι απο το χιλτον!!χεχε πραγματικα τα βραχια του ειναι καπως ετσι!!!αγριο αλλα και πανεμορφο!!!πως γινεται????

αα!και ενα βραδυ οπωσδηποτε να πας στο μαγαζακι(δεν θυμαμαι ονομα) ειναι ακριβως απεναντι απο εκει που αγκυροβολει το πλοιο για το λιμανι της αιγιαλης!!!ειναι σαν ρεμπεταδικο,παιζει λαικα κτλ, οι ψημενες ρακες πηγαινουν κ ερχονται, ολοι γινονται ενα και δεν αποκλειεται να δεις τον κοσμο να εχει απλωσει τις ψαθες η τα μπουφαν τους στο δρομο(δεν τους χωραει ολους το μαγαζακι φυσικα)ειναι μαγικα...!αχ...!

φυσικα περιμενουμε εντυπωσεις ετσι???? :lol:

τυχερηηηηηηηηηη:( χαχα
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
αα!και ενα βραδυ οπωσδηποτε να πας στο μαγαζακι(δεν θυμαμαι ονομα) ειναι ακριβως απεναντι απο εκει που αγκυροβολει το πλοιο για το λιμανι της αιγιαλης!!!ειναι σαν ρεμπεταδικο,παιζει λαικα κτλ, οι ψημενες ρακες πηγαινουν κ ερχονται, ολοι γινονται ενα και δεν αποκλειεται να δεις τον κοσμο να εχει απλωσει τις ψαθες η τα μπουφαν τους στο δρομο(δεν τους χωραει ολους το μαγαζακι φυσικα)ειναι μαγικα...!αχ...!
Αμοργιαλός!!!!Αχ τι μου θυμιζεις.Σνιφ
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
:LOL: αμοργιαλος!!!:clap:
οριστε, δεν το λεω μονο εγωω:cool:
(κ απ' ότι φαινεται εχουν κ αλλοι ωραιες αναμνησεις;) )


:shark: (ασχετο,απλα επειδη μου αρεσε:bleh: χεχε)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.373
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom