Ιταλία Μάλτα μαλτα-σικελια

flora

Member
Μηνύματα
37
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αζόρες-Μαδέιρα
γειά σας!!!!!
σκέφτομαι να κανονίσω ένα ταξιδάκι για μάλτα το σεπτέμβριο.....και νομίζώ πως θα μπορούσα να το συνδυάσω και με ένα πέρασμα από σικελία....
πόσες ημέρες θα χρειαστώ;εγώ μπορώ να αφιερώσω 7-8 ημέρες...
αξίξει τον κόπο ή να βάλω αλλο στόχο;:roll:
ευχαριστώ!!!!!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ονειρεμένο Ταξίδι
Costiera Amalfitana
Μάλτα?Δεν αφήνεις καλύτερα τη Μάλτα και να αφιερώσεις τις 7-8 μέρες στη Σικελία!!!??
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Μάλτα?Δεν αφήνεις καλύτερα τη Μάλτα και να αφιερώσεις τις 7-8 μέρες στη Σικελία!!!??

Συμφωνώ....ασε τη Μάλτα και επικεντρώσου στη Σικελια ....Διάβασε την ιστορια της Sapienza

εδώ

δες και αυτό και θα πειστείς....(υπάρχουν και άλλα θέματα με πληροφοριες για σικελία αλλά κάνε την αρχή με αυτά και βλέπεις......)
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στούς βυθούς ολης της γης
Αφου εχεις 7-8 μερες συμφωνω για Σικελια. Μαλτα εχω παει 7 μερες το 2004 αλλα για καταδυσεις. πιστευω οτι πανω απο 4 μερες Μαλτα δεν αξιζει. Οχι οτι δεν ειναι ομορφη αλλα ειναι για 3-4 μερες το πολυ.
Σικελια ειναι απο τα καλυτερα ταξιδια που εχω κανει. πηγα τον περασμενο σεπτεμβρη για 3 βδομαδες με το αυτοκινητο μου και περασα τελεια. εχει τοσα πολλα να δεις. πραγματικα αξιζει παρα πολυ. αυτο παντος που θα σε τρελανει παρισσοτερο στην σικελια ειναι τα ΠΑΓΩΤΑ....:D:D:D:D:D
 

flora

Member
Μηνύματα
37
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αζόρες-Μαδέιρα
αν παω 3 ημέρες μάλτα και 4 σικελία???????
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
αν παω 3 ημέρες μάλτα και 4 σικελία???????
Αν πας 3 μερες Μαλτα και 4 Σικελια , οταν φτασεις στην δευτερη θα λες "μα γιατι σπαταλησα τις μερες μου στην Μαλτα".
Τωρα πια, αν δεν αντεχεις και θες ντε και καλα να πας, πηγαινε βρε παιδι μου....
Εμεις σε προειδοποιησαμε!!
Υ.Γ. ασε που τα αεροπορικα για Μαλτα ειναι φωτια και λαυρα!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Το θέμα μεταφέρθηκε στην ενότητα της Ευρώπης.....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.659
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom