νέα στο φορουμ!

Μηνύματα
3
Likes
2
καλησπέρα σε όλους!
είναι η πρώτη μου επαφή και εγγραφή σε φόρουμ και ελπίζω να τα καταφέρω καθώς και να ζητήσω προκαταβολικά συγγνώμη για τυχόν αβλεψίες ή λάθη χρήσης!
είμαι και εγώ όπως μάλλον όλοι σας, μανιακή με τα ταξίδια!
ελπίζω από εδώ να πάρω ιδέες και για άλλους προορισμούς καθώς και βοήθεια!
ετοιμάζω το επόμενό μου ταξίδι στην βιέννη για τις 26 του μηνός για 4,5 μέρες και οποιαδήποτε βοήθεια είναι δεκτή!

σας ευχαριστώ πολύ!
 

magda pap.

Member
Μηνύματα
186
Likes
632
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΛΓΙΟ
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
καλησπέρα σε όλους!
είναι η πρώτη μου επαφή και εγγραφή σε φόρουμ και ελπίζω να τα καταφέρω καθώς και να ζητήσω προκαταβολικά συγγνώμη για τυχόν αβλεψίες ή λάθη χρήσης!
είμαι και εγώ όπως μάλλον όλοι σας, μανιακή με τα ταξίδια!
ελπίζω από εδώ να πάρω ιδέες και για άλλους προορισμούς καθώς και βοήθεια!
ετοιμάζω το επόμενό μου ταξίδι στην βιέννη για τις 26 του μηνός για 4,5 μέρες και οποιαδήποτε βοήθεια είναι δεκτή!

σας ευχαριστώ πολύ!
Καλώς ήρθες στο φόρουμ!Υπαρχουν σίγουρα κάποιοι που θα σε βοηθήσουν αλλά κάνε την ερώτηση σου σε κάποιο θέμα που να αναφέρεται στην Βιέννη ή δημιούργησε ένα δικό σου θέμα με τίτλο την Βιέννη για να μπορέσουν να σε βοηθήσουν όσοι έχουν παει.Οπως το έγραψες δεν θα το καταλάβουν πολλοι!
Καλά να περασεις στην όμορφη Βιέννη!!!
 
Μηνύματα
3
Likes
2
Καλώς ήρθες στο φόρουμ!Υπαρχουν σίγουρα κάποιοι που θα σε βοηθήσουν αλλά κάνε την ερώτηση σου σε κάποιο θέμα που να αναφέρεται στην Βιέννη ή δημιούργησε ένα δικό σου θέμα με τίτλο την Βιέννη για να μπορέσουν να σε βοηθήσουν όσοι έχουν παει.Οπως το έγραψες δεν θα το καταλάβουν πολλοι!
Καλά να περασεις στην όμορφη Βιέννη!!!
ευχαριστώ πολύ!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.801
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom