Μαλδίβες Ντουμπάι ντουμπαι η μαλβιδες

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Άσχετο αλλά εγώ τα μπέρδεψα μάλλον!

 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Ντουμπαι δεν εχω παει για να εχω αποψη,αλλα απο αυτα που εχω διαβασει,ειναι μαλλον για stopover οχι για ολοκληρο ταξιδι,οποτε μπορεις να τα συνδιασεις..
Μαλδιβες για οποιον αγαπαει την θαλασσα,ειναι παραδεισος. Αλλα μονο ως εκει. Μην περιμενεις να δεις τιποτα άλλο...Πολιτισμο,ντοπιους,κουλτουρα,τιποτα...Καθε ατολη και ενα ξενοδοχειο.. Αραζεις σε μια υπεροχη πραγματικα θαλασσα και κανεις τα μπανια σου..Γιαυτο δεν ειναι και για πολλες μερες...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.472
Likes
7.935
Τι δίλημμα είναι αυτό μεταξύ ανόμοιων προορισμών? :)
Στις Μαλδίβες θα χαλαρώσεις, θα κάνεις μπάνια, snorkelling, καταδύσεις και αν είσαι τυχερή στην επιλογή νησιού-ξενοδοχείου θα νιώσεις μια πολυτελή απομόνωση!
Στο Ντουμπάϊ θα ψωνίσεις, θα ψωνίσεις, θα ψωνίσεις και θα δείς την υπέρτατη χλιδή σε μαγαζιά, εστιατόρια, ξενοδοχεία κ.λ.π.
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Ντουμπαι? Οχι βεβαια! Δηλαδη να πληρωσεις τοσα λεφτα με σκοπο να ξοδεψεις τα υπολοιπα στα malls!!! Μια το πολυ δυο μερες ειναι υπεραρκετες! Οι Μαλδιβες αν και δεν ειναι απο τους προορισμους που θα κυνηγησω, ειναι σαφως καλυτερες. Σκεψου καλυτερα Ταιλανδη!Στα ιδια χρηματα, περισσοτερες εικονες. Λεω εγω...
 

danev

Member
Μηνύματα
518
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Evia pass!
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
ειμαι σε διλημμα θα παω 1 εβδομαδα τον φεβρουαριο και εχω μπερδευτει.εσεισ τι λετε ντουμπαι η μαλβιδεσ:roll::roll::roll:

Για να έχεις τέτοια διλήμματα ώρα 06,58, σίγουρα δεν θα έκλεισες μάτι !!!!:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.726
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom