ξενοδοχειο στην Πατρα????

travel story

Member
Μηνύματα
126
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ!!!!
καλησπερα!
ψαχνω για καποιο λενοδοχειο στην Πατρα,να βρισκεται μεσα στην πολη.εχετε να μου προτεινετε κατι απο τις εμπειριες σας?:)
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Μόλις ρώτησα την αδερφή μου που μένει στην Πάτρα και μου πρότεινε αυτά τα δυο:

Ξενοδοχείο Galaxy Πάτρα - Αρχική
OLYMPIC STAR *WELCOME*

Έχει δει τα δωμάτια του πρώτου ξενοδοχείου όταν έψαχνε δωμάτιο για κάποιους φίλους και μου είπε ότι της άρεσαν, ότι όλα είναι ανακαινισμένα και κάποια έχουν ωραία θέα προς το λιμάνι.
Υπάρχει και το Primarolia Art Hotel Ελλάδα, Πελλοπόνησος, Αχαϊα, Πάτρα
αλλά εκεί μιλάμε για άλλες τιμές.
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Το galaxy απλα δεν παιζεται, δεν θα μιλησω για καθαριοτητα, συμπεριφορα κ.τ.λ αυτα εξιπακουονται. Το ξενοδοχειο αυτο φιλοξενει τοσο εργα τεχνης που δεν ξερεις τι να πρωτοθαυμασεις.
Καλη διαμονη στην πολη μας
 

efipoly

Member
Μηνύματα
104
Likes
38
Επόμενο Ταξίδι
Μαδριτη
Ταξίδι-Όνειρο
Αίγυπτο
καλησπερα!
ψαχνω για καποιο λενοδοχειο στην Πατρα,να βρισκεται μεσα στην πολη.εχετε να μου προτεινετε κατι απο τις εμπειριες σας?:)
Και στον ΑΣΤΕΡΑ θα μπορουσες να μεινεις (4*) και πιστευω οτι θα εχει τιμη δικλινου 90-100 ευρω αναλογα για ποτε θελεις.Βρισκεται πολυ κεντρικα οπως συμφωνω και με το GALAXY και το βυζαντινο.
 

Venia

Member
Μηνύματα
242
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Βόρειος Πόλος
Και στον ΑΣΤΕΡΑ θα μπορουσες να μεινεις (4*) και πιστευω οτι θα εχει τιμη δικλινου 90-100 ευρω αναλογα για ποτε θελεις.Βρισκεται πολυ κεντρικα οπως συμφωνω και με το GALAXY και το βυζαντινο.

Απλά ο ΑΣΤΗΡ είναι πια τόσο παλιός που δεν αξίζει να μείνεις εκεί αν δε γίνει πρώτα ανακαίνιση. Στα υπόψιν για μελλοντικούς επισκέπτες, ένα νέο ξενοδοχειο δίπλα στην εκκλησία του Αγίου Ανδρεα είναι το Patras Smart OFFICIAL SITE OF SMART HOTEL in Patras Greece με 80-90 ευρώ το δίκλινο, όμορφα δωμάτια κι όσο αξίζει ότι είναι ολοκαίνουριο.Χτίστηκε το καλοκαίρι του 2009 και σε λίγες βδομάδες θα λειτουργήσει!
 

xelidoni

Member
Μηνύματα
158
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Ισλανδία
τα τρία καλύτερα έχουν ήδη αναφερθεί!πριμαρολια , βυζαντινό και μαιζόν γκρεκ.
απο κεεί και πέρα θεωρώ ότι παίζεις με την τιμη που επιθυμείς γιατί αν και Πάτρα, όλα είναι τσιμπημένα!καλή διαμονή
 

gd197

Member
Μηνύματα
73
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία check, άλλα τώρα
εγώ έχω μείνει σε primarolia, patra palace και galaxy
νομίζω ότι το galaxy είναι το καλύτερο value for money, ενα city hotel ευρωπαϊκού επιπέδου. είσαι και πάνω στην αγίου νικολάου, πιο κέντρο δεν γίνεται
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Προτείνω και εγώ Patra Palace ακριβώς δίπλα στο σταθμό λεωφορείων και Βυζαντινό. Κλείσε όμως εγκαίρως αν σκοπεύεις να επισκεπτείς την πόλη σ/κ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.574
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom