Γαλλία Ιταλία Ολλανδία ολλανδια, ιταλια ή γαλλια? (motogp)

kkwnst@ntin@

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΟΛΛΑΝΔΙΑ-ΙΤΑΛΙΑ-ΓΑΛΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΧΑΒΑΗ
Αρχικά, καλώς σας βρήκα:clap:


Μας αρέσει να κάνουμε ταξίδια στο εξωτερικό αλλά πάντα όπου έχει motogp.... ;)
Είμαστε στις αρχές ακόμη βέβαια.... έχουμε χιλιόμετρα ακόμη να κάνουμε....Έχουμε πάει σε Πράγα κ Βαρκελώνη κ τώρα θέλουμε να βρούμε τον επόμενο προορισμό μας....
Απλά θέλω να ρωτήσω ποια από τις τρείς παραπάνω χώρες που έγραψα... είναι ένα τσακ καλύτερη:lol: και επίσης ενημέρωση θα ήθελα σχετίκά με τα εισητήρια του motogp..... κ τι είναι προτιμοτερο τελικά..... να κλείνουμε μόνοι μας ή με γκρούπ.....!!!!! σημείωση ότι κ τις 2 φορές που έχουμε πάει εξωτερικό έχουμε πάει μόνοι μας κ όχι με κάποιο γκρούπ....!!!

Ευχαριστώ, τα λέμε!:lol:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
καλως ορισες!
σε μετεφερα ηδη σε αλλη ενοτητα,στην αναζητηση πληροφοριων του φορουμ ετσι ωστε να εχεις περισσοτερες απαντησεις στο ερωτημα σου!
εισαι αναμεσα σε 3 χωρες που θα πρεπει να επισκεφτεις σιγουρα καποια στιγμη στο μελλον.εχεις παρα πολλα να δεις σε οποια και αν επιλεξετε να πατε τελικα.
μπορεις να ριξεις μια ματια στα οσα εχουν γραφτει μεχρι στιγμης και για τις 3 χωρες αυτες.
μπες στην αναζητηση και πατα το ονομα τως καθε χωρας και θα βρεις πολλες πληροφοριες,μετα ρωτα μας οτι θες!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Τωρα αυτο το motogp που λες δεν το κατεχω ,αλλα σχετικα με τα υπολοιπα:
να κλεισετε μονοι σας εφοσον ηδη το εχετε ξανακανει και δεν ειστε πρωταρηδες.
Ολλανδια οχι για μενα.Προηγουνται χαλαρα Ιταλια και Γαλλια .
Τωρα αναμεσα στις 2 χωρες δυσκολη η επιλογη.Η Γαλλια ειναι πολυ ωραια την ανοιξη.
Αν πατε τωρα κοντα, η Ιταλια εχει ακομα καιρο παραπλησιο με το δικο μας.
Αν παλι εχετε χρονο συνδυαστε και τις 2 χωρες σε καποιες διαδρομες .
Σιγουρα παντως ειναι μεγαλες χωρες και εχουν παρα πολλα να δειτε.
Εγω μπορει να αρχιζα με την γειτονα Ιταλια ...χωρις βεβαια η Γαλλια να υπολειπεται ,προς Θεου.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
παρακαλείτε η astral να λαβει του αρχικού μνμ και να δωσει τα λαμπερα της φωτα στον topic starter !!!!
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
χμμμ...και γιατί όχι και στους 4 αγώνες? :D Τέλειο δε θα ήταν??

Anyway, εγώ αν είχα να επιλέξω πάντως (μιας και ακόμα δεν έχω πάει σε καμμία από τις τέσσερις πίστες...επιφυλάσσομαι όμως), θα επέλεγα Ιταλία και μάλιστα Misano!
Απ' ότι είδα σε προηγούμενο post σου, είστε fan του αγοριού μου (του Valentino μου ντε :D), οπότε για το 2011 δεν μπορώ να φανταστώ κάτι καλύτερο από το τρίπτυχο Valentino - Ducati - Italia !! Νομίζω ότι μπορείς να φανταστείς τι θα γίνεται!!:clap:

Από εκεί και μετά εξαρτάται και από το πότε μπορείτε εσείς. Το προσωρινό ημερολόγιο που έχει βγει λέει για:
Γαλλία στις 15 Μαΐου,​
Ολλανδία 25 Ιουνίου​
και
Ιταλία 3 Ιουλίου (Mugello) κ 4 Σεπτεμβρίου (Misano)​
Ενδέχεται όμως όλα αυτά να αλλάξουν.

Να συμπληρώσω, μιας που ρώτησες για εισιτήρια, ότι μπορείς να βρεις από διάφορα sites. Ενδεικτικά:
Pole Position Travel
Race Tickets | The Official MotoGP Website
είναι όμως πολύ νωρίς ακόμα.
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
...και Misano World Circuit

(το έβαλα σε νέο γιατί για κάποιο λόγο όταν είχα πάνω από τρία links στο ίδιο post δεν το δεχόταν :roll: )
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
Αρχικά, καλώς σας βρήκα:clap:


Μας αρέσει να κάνουμε ταξίδια στο εξωτερικό αλλά πάντα όπου έχει motogp.... ;)
Είμαστε στις αρχές ακόμη βέβαια.... έχουμε χιλιόμετρα ακόμη να κάνουμε....Έχουμε πάει σε Πράγα κ Βαρκελώνη κ τώρα θέλουμε να βρούμε τον επόμενο προορισμό μας....
Απλά θέλω να ρωτήσω ποια από τις τρείς παραπάνω χώρες που έγραψα... είναι ένα τσακ καλύτερη:lol: και επίσης ενημέρωση θα ήθελα σχετίκά με τα εισητήρια του motogp..... κ τι είναι προτιμοτερο τελικά..... να κλείνουμε μόνοι μας ή με γκρούπ.....!!!!! σημείωση ότι κ τις 2 φορές που έχουμε πάει εξωτερικό έχουμε πάει μόνοι μας κ όχι με κάποιο γκρούπ....!!!

Ευχαριστώ, τα λέμε!:lol:


και ο αδερφος μου εχει αυτο το παθος και πηγε και εκεινος περσι βαρκελωνη και προπερσι πραγα. και χθες για την ακριβεια που το συζητουσαμε σκεφτεται για ολλανδια, η πιστα ειναι 2 ωρες αποσταση.
ειχε παει και εκεινος χωρις γκρουπ. νομιζω (δεν ειμαι σιγουρη τονιζω, μπορει να κανω και λαθος) τα εισητηρια του αγωνα για ιταλια ειναι λιγο ακριβα.
εγω εχω ταξιδεψει αμστερνταμ και ιταλια αλλα εκει που θα ξαναπηγαινα ανετα ειναι αμστερνταμ.
 

on-off

Member
Μηνύματα
24
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
serbia
Ταξίδι-Όνειρο
κίνα-βόρεια κορέα
Πάve κατι φιλαράκια valencia 7 νοέμβρη.αγοράσανε μέσω ινερνετ τα εισιτήρια 80 ευρω και για τις τρεις μέρες σε κερκίδα πάνω σε στροφή.για misano λογικα θα είναι ακριβότερα.
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
Αρχικά, καλώς σας βρήκα:clap:


Μας αρέσει να κάνουμε ταξίδια στο εξωτερικό αλλά πάντα όπου έχει motogp.... ;)



σε προλαβα μπηκα πρωτη..:haha::haha:, ασε τα motogp τωρα και ψαξε τιποτα για βουδαπεστη, ολα εγω θα τα κανω πιααααα:bleh::bleh::bleh::bleh::bleh:.
φιλακια.......
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.676
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom