Ταϊλάνδη πουκετ τελος αυγουστου να παω?

geoeva01

Member
Μηνύματα
40
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
orlando-miami-bahamas-n.y
Ταξίδι-Όνειρο
orlando-miami-bahamas-n.y
καλησπερα παιδια θελω να κανω ενα ταξιδακι με την γυναικα μου στο τελος του αυγουστου για κοντα 10 μερες εχω βρει προσφορα απο γραφειο 690 ευρω το ατομο σε 3αστερο ξενοδοχειο για 5 διανυκτερευσεις και να προσθεσω και αλλες 5 σε γειτονικα μερη πχ κο σαμουι phi phi
θα ηθελα την βοηθεια σας μια και δεν εχω ξαναταξιδεψει προς ασια
ειναι καλη η τιμη που βρηκα να παω? η να περιμενω καμια προσφορουλα για αεροπορικα
η εποχη παλευεται η θα γινουμε λουτσα απο τις βροχες ?
και γενικοτερα οτι πληροφοριες εχετε ευπροσδεκτες ευχαριστω προκαταβολικα
 

thalia 35

Member
Μηνύματα
162
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Κι εγώ τέλη Αυγούστου πήγα. Είχε κάτι βροχούλες αλλά σταματούσαν πολύ γρήγορα. Στην τιμή που μας αναφέρεις τί περιλαμβάνεται; Πιστεύω πως οι φόροι είναι εξτρά. Λίγο τα φιλοδωρήματα, λίγο μεταφορές κλπ πρόσεξε μήπως ανεβάσουν το συνολικό ποσό.
 

geoeva01

Member
Μηνύματα
40
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
orlando-miami-bahamas-n.y
Ταξίδι-Όνειρο
orlando-miami-bahamas-n.y
οχι θαλια μου μεσα ειναι και οι φοροι νομιζω και πρωινο απο ενα γραφειο στο χαλανδρι
 

thalia 35

Member
Μηνύματα
162
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Παράξενο μου φαίνεται αλλά αν είσαι σίγουρος είναι καλή τιμή αν σκεφτείς ότι το εισητήριο και μόνο βγαίνει ακριβότερο.
 

lefterismega

Member
Μηνύματα
237
Likes
323
Ταξίδι-Όνειρο
Καταράκτες Ιγκουασού
Η τιμή πράγματι είναι πολύ καλή ... (αν και μου φαίνεται κάπως "περίεργη" με φόρους) ...

Η γνώμη μου είναι να διευκρινήσεις τι ακριβώς περιλαμβάνει η τιμή αυτή .
δλδ το δωμάτιο του ξενοδοχείου τη διατροφή τις μετακινήσεις κλπ
 

geoeva01

Member
Μηνύματα
40
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
orlando-miami-bahamas-n.y
Ταξίδι-Όνειρο
orlando-miami-bahamas-n.y
Η τιμή πράγματι είναι πολύ καλή ... (αν και μου φαίνεται κάπως "περίεργη" με φόρους) ...

Η γνώμη μου είναι να διευκρινήσεις τι ακριβώς περιλαμβάνει η τιμή αυτή .
δλδ το δωμάτιο του ξενοδοχείου τη διατροφή τις μετακινήσεις κλπ
την τιμη την βρηκα μεσω χρυσης ευκαιριας που ηταν 435 η κατι τετοιο τελος παντως και τους πηρα τηλεφωνο το πρακτορειο ειναι το alba travel στο χαλανδρι και μου ειπαν οτι με τους φορους αεροδρομιου επιναυλο καυσιμου και τα συναφη βγαινει στα 690 χωρις μεταφορες χωρις τιποτα μονο αεροπορικα ξενοδοχειο και πρωινο(για το πρωινο δεν ειμαι 100% σιγουρος) σε ενα απλο ξενοδοχειακι με τηλεοραση και ερκοντισιον επισης τον ρωτησα αν γινεται να προσθεσω και αλλες μερες και μου ειπε οτι γινεται αρα υπολογιζω 5 μερες πουκετ 2-3 πιπι και 2-3 κραμπι η κο σαμουι με ελαχιστο κοστος μιας και θα κλεισω ξενοδοχειο απο κει αφενος και λογω low season υπολογιζω οτι το γενικο κοστος θα ειναι αρκετα χαμηλα προτασεις περιμενω !!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.284
Μηνύματα
886.621
Μέλη
38.954
Νεότερο μέλος
panatsitsi123

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom